Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ mesevilágban...

Akik az LMBTQ mesevilágban hisznek, tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Van az osztályban két lány, akiket nem nagyon szeretünk, mert különcök. Szinte csak egymással beszélnek, de az Instájuk teli van ezekkel a gender nemekkel, az egyik demi-szexuálisnak mondja magát, a másik lipsik lesbian vagy mi (nem tudom, mit jelent vagy hogy így kell-e leírni). Messziről felismerni őket a hajszínükről, színes cuccaikról. Semmi más nem érdekli őket csak ez az LMBTQ világ.

Akik vannak még ilyenek, ti ezt komolyan gondoljátok? Illetve ha igen, akkor mit lehet ennyi időt eltölteni ezzel a témával? Nekem kezdetek óta világos, hogy férfi vagyok és onnantól nem foglalkoztat tovább a kérdés. Illetve miért vagytok agresszívek, ha valaki rákérdez nálatok?

üdv;

egy Mihazánkos (de nem kötekedni akarok, tényleg érdekel a válasz)



2023. dec. 5. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem akarsz lipsizni, akkor utána nézel csendben, mielőtt baromságot írsz Politika kategóriában (De politika kategórián kívül mindenhol uttána kellene nézni mindennek).

És nem 2 perces google-vel, hanem rendesen utána nézel és nem hozol sztereotíp nézeteket egyetlenegy Wikipedia oldal kereséssel politikai témában.

Azt értékelem, hogy most utána néztél, de fel készülni egy " ellen oldalra " ha konfromitálni akarom, a kérdés kiírás előtt kell és nem csak a Wikipedia meglátogatásával, hanem több és az eredeti " ellen oldal " információt is megtekintem.

Lehet ki se írtad volna akkor a kérdést, hanem megértetted volna az egészet és ennyivel is gazdagabb vagy világ és nézet meglátásban.

Lehet azt a két lányt is megértenéd miért különcködik.

Lehet még odáig is el jutottál volna, ha ezeket így végig gondolod és használod az agyad, hogy lehet Te vagy azonnal sztereotíp és lehet annyira nem is rosszabbak, mint más emberek.

Sőt lehet még kollektív ember tudáshoz is el jutottál volna, hogy ha tovább gondolkozol, hogy miért kéne valakivel sztereotípnak lenni amikor Ő is csak ember és különbözik, mint mindannyian.

2023. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 steven95 ***** válasza:
83%
Megjatszott hülye vagy, nem selfdefence hetero.
2023. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 A kérdező kommentje:

"selfdefence"

Legalább tanuld már meg te is leírni helyesen, ha rinyálsz amiatt, hogy nem tudom leírni a lipstick sz_rodat :D

Az a két lány pedig továbbra is minden vegzálást megérdemel, és nem azért, mert homokosok, hanem mert olyan ütődöttek mint ti vagytok.

2023. dec. 5. 11:55
 34/90 steven95 ***** válasza:
71%
"megjatszott", látod még az ékezetet sem tudom. Leközelebb rakd helyre a buz.t alaposabban, te díszpéldánya a mihazánknak.
2023. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, csak mondom Én anonym hozzászóló vagyok, az ott egy másik felhasználó nyilvánvalóan, akinek lipstick szarozol visszavágásból.
2023. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
72%

"

Szóval ha valaki szereti a nőies dolgokat, az már egyből egy külön nemi orientáció. Világos :D Én meg szeretem az önvédelmi fegyvereket, szóval selfdefense hetero vagyok. :D"


Nem, de leszbik között, mint a meleg pasik között is van többféle stílusú. Ahogy meleg pasik között is vannak férfiasan kinézők, vagy pocakos mackók, vagy mondjuk a feminim vonásokat-szokásokat hangsúlyozó affektáló meleg, úgy a csajoknál is van olyan aki leszbiként inkább pasis cuccokban jár, rövidebb a haja, az a tipikus pasis leszbi, meg van aki leszbiként úgy néz ki, mint egy tipikus nő, megtartja a nőies viselkedését, feminim jellegét, ez a lipstick elnevezést kapta. De ez nem újkeletű fogalom. Számomra az LMBTQ, mint mozgalom, és most meg leszek kövezve, számomra ellenszenves, de ezt a lipstick fogalmat már vagy 10-15 éve ismerem.


Ha a pánszexuális első látásra képes a külső jegyektől bezsongani nemtől függetlenül, ez nem igaz egy biszexre? Vagy egy biszex van hogy külön célzottan van hogy egy férfit vagy egy nőt keres, addig a pán nem nőt vagy pasit keres, hanem embert?

2023. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a biszex csak a pasi, hapsira vonatkozik, a pán mindenkire, aki ember, mindenkit el fogad a Maga mezőnyében.
2023. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 A kérdező kommentje:
36: Mihzánkosként én se tekintem alapvetésnek, hogy mindenki fel tudja sorolni a 64 vármegyét. Amik viszont legalább létező dolgok, nem úgy mint a "nemi identitások" :D.
2023. dec. 5. 13:37
 39/90 anonim ***** válasza:
28%

#23 "Figyelj ez a mai világban már alap tudás, hogy azért tisztában vagyok valamennyire ezekkel a dolgokkal, vagy ha nem = Utána nézek mielőtt baromságot mondok és égetem Magam."

Igazad van.

A mai világban tényleg ciki ha valaki ilyen ostobaságokat írkál meg talál ki vagy hisz el mint ez a gendermarhaság, ahelyett hogy tisztában lenne a valósággal, a biológia alapjaival. Ami ugyebár ma elvárás, mivel az általános iskolában már tanuljuk a biológiát és annak alap tétele, hoyg az emberi fajnak 2 neme van, férfi és nő.

Bár elismerem, igaza van azoknak, hogy mára kialakult egy harmadik is a degenerált, aki nem képes ezt magáról eldönteni de ez már nem biológia, hanem pszichológia.

Nem olyan nehéz dolog ám. Rákeresel a neten ha eddig nem sikerült és megnézed mit is ír erről a biológia és nem mesekönyvek mesevilágát próbálod másoktól elvárni hogy ismerjék és el is fogadják.

2023. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
32%

"36: Mihzánkosként én se tekintem alapvetésnek, hogy mindenki fel tudja sorolni a 64 vármegyét. Amik viszont legalább létező dolgok, nem úgy mint a "nemi identitások" :D."


Akkor a homoszexualitás az csak kitaláció? Mondjuk azt Én sem értem, hogy mindennek külön nevet kell adni, de minden apró-cseprő kis különbségnél már teljesen új dolognak kell hívni, és ha véletlenül nem tudod, akkor cancelezve vagy, mert egy bigott soviniszta fasiszta vagy.

Például ez a demi szexuális. Szerintem hülyeség. Egy sima biszex, akinek nem annyira nemijellegek számítanak, nem a külső megjelenés, hanem az Ember személye.

Akkor hogy hívjuk azt a hetero férfit aki csak erős érzelmi kötődés után tudja elképzelni Magát a Nővel, és a Nőnél nem a külső jegyeket nézi, mert számára triviális, hogy mekkora a mell, milyen hosszú a haj, stb, lehet felőle kövér szőrös is a nő, meg sovány modell alkat is, teljesen mindegy, mert Ő a Nőnek a személyébe, "lelkébe" szeret bele? Erre van valami külön elnevezés?

És annak a hetero szexuálisnak mi a megnevezése amelyik meg pont fordítva, csak egy adott külső jegyeket keres egy Nőn és csak az izgatja fel, csak olyannal tud szexet elképzelni, és mellette tökéletesen hidegen hagyja a Nő személye, csak a teste érdekli?

2023. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!