Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali politikusok miért...

A baloldali politikusok miért nem kampányolnak disznóvágásos videókkal?

Figyelt kérdés

A vidékiekkel nem találják a közös hangnemet, nincs közös téma. Talán nem kellene bezárkózni a belpesti kerületekbe, hanem le kellene menni vidékre, és az ottani embereknek tetsző dolgot kell csinálni.

Ahogy ezt teszi Viktorunk is: [link]


dec. 5. 09:40
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek! Megnézném Annácskát, ahogy a pörkölővel bepálinkázva dolgozik (Vagy más balos politikust)
Szerintem rossz ötlet. Orbánnak ez a taktika bevált, de pesti balos politikusok nagyon ügyetlenek lennének ilyen közegben.
Hülyeség. Ez a pálinkázgatás, és disznóvágás egy elmaradott suttyó ósdi magyar szokás. Ennyire nem szabad lealacsonyodni.
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Én vidéki ember vagyok, 19 évesen voltam utoljára disznóvágáson, és nagyon élveztem. A feleségemmel néha szoktunk álmodozni, hogy kerítenénk egy fél disznót, és tartanánk egy disznóvágás light editiont.


Ezzel együtt konkrétan sértőnek érzem, amikor Orbán így szólítja meg a vidékieket. Az igazi szekunder szégyenem meg attól van, amikor valakinek ez bejön.

dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek, én már alig várom, hogy a jogászokat, közgazdászokat, bölcsészeket, politikusokat, felváltsa az MI. Mindjárt nem kellene külföldi vendégmunkás, mert az ezen a szakterületen dolgozókat, oda lehetbe állítani a kínai futószalag mellé.
dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Gyerekkoromban volt minden évben disznóvágás a nagyszüleimnél. Én sose élveztem. És akkor még pálinkát sem ihattam :D

Szóval engem ez nem hat igazán meg.

De igazad van. Tényleg semmit se tudnak felmutatni "vidéken". És ezeknek a megyeszékhely is ugyanúgy vidék, mint a 420 fős falu.

dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Egyből menne a lejáratópropaganda, hogy lám, Viktorunk ezt is megcsinálta már, a baloldal meg csak utánozni tud.

Amúgy meg bennem is kellemes emlékeket ébresztenek ezek a disznóvágós videók, jólesik kicsit nosztalgiázgatni, de azért csak 2023 van már, a korral kellene haladni inkább, nem ebben a 80-as évekbeli attitűdben fetrengeni. Oké, hogy Viktorunk leragadt azokban az időkben, de ettől a világ nem fog megállni.

dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Vidéki vagyok, suttyóságnak tartom a disznóvágást. Sorry, not sorry!
dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert ők a hátulról farbatúrós videókkal kampányolnak.
dec. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vidékre menni? Miért? Hiszen ha ott ül a fűtött Parlamentben, sokkal kényelmesebb, és tisztább...komatálat meg úgyis kap
dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
@6 Rosszul emlékszel, az a Pesti Srácok volt, és pedofil videoval kampányoltak, nem farbatúróssal.
dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!