Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali/liberális ellenzéki...

Baloldali/liberális ellenzéki szavazók. Elvennétek a külhoni magyaroktól a magyar állampolgárságot?

Figyelt kérdés

Kettős állampolgárok. A legfőbb gondotok az, hogy ők is szavazhatnak.

Mi lenne nektek erre a megoldás? Minden magyar állampolgárnak joga van szavazni, éljen bárhol a világban. Szóval nincs más megoldás, el kell venni tőlük az állampolgárságot. Igaz?



dec. 5. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Igen. El kell venni tőlük az állampolgárságot. Szakadjanak végre le rólunk, ők már rég egy másik ország tagjai, nem magyarok.
Nem szabad elvenni tőlük az állampolgárságot. Ez egy nemzetromboló lépés lenne. Ők is magyarok.
Hajjaj. Én még a vidékiektől is el venném az állampolgárságot, bolondok ne szavazhassanak!
Jobboldali vagyok, és természetesen hazafi. Egy vérből valók vagyunk, ne hagyjuk a külhoni magyarjainkat cserben. 💗
38 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen.A legfőbb gond az,hogy 90%-uk egyazon pártra szavaz.
dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
A szavazati jogot kellene elvenni tőlük.
dec. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%
Magyarnak tartom Őket, de nonszensz, hogy szavazhatnak az anyaországi választásokon. Aki itt él, itt fizet adót, az szavazhasson.
dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
USA-ban panaszkodnak, hogy egy allamban tele vannak nagyon konzervativ magyarok es mind ilyen Trump partiak peldaul. Trump meg Orban kezet foghat. Gondolod a becsuletes fideszes USA-ban nem megy el valahogy szavazni a Fideszre? Redditen olvastam, akik panaszkodtak rajuk, mert Trumpra szavaztak anno.
dec. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
23%

"Természetesen.A legfőbb gond az,hogy 90%-uk egyazon pártra szavaz."

Ha baloldali ellenzéki pártra menne a szavazat, akkor az gondolom nem lenne baj. Ugye?

dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
74%
#5: Te érted amit olvasol? Nagyon nem úgy tűnik.
dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
20%

A nyugatra vándorolt magyarokkal mi a helyzet? Ők nyugodtan szavazhassanak?

Azon sose sopánkodtok, hogy ők minek ugatnak bele a választásba. Csak a külhoni magyarokkal van a bajotok, mert olyan pártra szavaznak, akik nem akarják véglegesen eltaszítani őket az anyaországtól.

Talán, ha a baloldal törődne velük is.... akkor menne oda is szavazat. Ugyanez igaz a vidékiekre is. Kb bunkó parasztnak tartja a baloldal a vidékieket. Csodálkoznak, hogy csak a fővárosban érnek el jelentősebb sikereket.

dec. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
78%
#7: Te tényleg ostoba vagy. Még egyszer: Aki itt él, itt fizet adót, az szavazhasson!
dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
17%

"Te érted amit olvasol? Nagyon nem úgy tűnik."

Az a bajod, hogy 90% egy pártra szavaz. Mégpedig a fideszre. Hát a helyükben én se szavaznék a balosokra, akik inkább eltaszítanák a külhoni magyarokat.

Ellenzéki vagyok, de ezt sose értem. Minek kell a külhoni magyarok ellen kampányolni.

dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%

Ha valaki dolgozni megy nyugatra, akkor ő még hazajöhet.

Aki soha nem élt az országban és nem is szándékozik, az ne is szóljon bele a politikába.


(Aki csak kint dolgozik, annak sokkal nehezebb leadni a szavazatát, mint annak aki soha nem élt itt)

dec. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!