Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon elmondható,...

Magyarországon elmondható, hogy demográfiai krízishelyzet van a nagymértékű népességfogyás miatt?

Figyelt kérdés
dec. 5. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Már hosszú idő óta.

A politikusok pedig csak látszatintézkedéseket hoznak. Nem csoda, hogy nem is tudták megfordítani a trendet.

Jönni fognak a vendégmunkások, és ne legyen illúziótok, előbb-utóbb maradni is fognak. 100-200 év múlva rézbőrű ember lesz a magyar, mert vagy c..., vagy ázsiai származású lesz.

dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Maga az a válság hogy vannak olyan "okosok" akik szerint a végtelenségig növekedhet a bolygó lakossága. Jelenleg a föld lakossága 8.05-8.1 milliárd.


A "hülye" tudósok meg kimatekozták a föld drasztikus környezetpusztulás nélkül max 5 milliárd ember számára ideális. Nos ezt az 5 milliárdot 1990 ben léptük túl.


Igazad van kérdező legyünk minél többen, minél hamarabb. Így legalább az összeomlás folytán normalizálódik a lakosságszám vagy lenullázódik.

dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Én több gyereket látok a kelleténél, aki szerint demográfiai válság van sétáljon el egy óvoda, általános iskola mellett fülsüketítő gyerek üvöltözés nélkül. Rengeteg gyerek van.
dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2. Látom nem tudod értelmezni azt amit olvasol. Megmutatnád hol írtam én olyat, hogy "legyünk minél többen, minél hamarabb"?
dec. 5. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Ezért van túl jelentkezés bölcsőde,óvoda,iskola. Tele a játszótér,áruház gyerekes családokkal. Vidéken vannak olyan faluk több a gyerek, mint felnőtt. Hol van népesség fogyás?
dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én faluhelyen lakom nővérem óvónő, de nincs túljelentkezés az óvodában, sőt, nagyon kevés gyerek van a faluban.
dec. 5. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A vendégmunkások nem maradnak majd ha nem fizetik szállást meg utazást lépnek.Itt olyan magas az adó meg az áfa hogy, senki nem marad.A magyar fital is ezért megy el mert mindent ö fizet de nem kap semmit.
dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Na végre ébrednek páran és nem veszik be a bohóc propagandát. Maholnap 40 leszek. Én nem emlékszem, hogy valaha is ekkora kultusz lett volna a gyerekvállalás itthon.

Mondjuk, ehhez hozzájárul az is, hogy konkrétan már egy megélhetési forma lett a magyarok körében is a családalapítás a rengeteg támogatás miatt. Senki nem törődik azzal, hogy pár éven belül milyen körülmények között kell majd léteznie a gyerekeinek. Pedig a tényleges felelősségteljes döntés előtt az ilyen szempontokat is figyelembe kéne venni.

dec. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az èn környèkemen is rengeteg kölyök van sajnos.
dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!