Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ tagok, ti megtiltanátok...

LMBTQ tagok, ti megtiltanátok a gyerekeknek, hogy nemet váltsanak?

Figyelt kérdés

Kifejezetten kiskorú, tehát 14 évét nem betöltött gyerekekre gondolok. Nemváltásba bele értem a különböző pubertásblokkoló szerek adagolását, más néven való szólítást is.

Kíváncsi vagyok, hogyan álltok a témához, mert tagadni szoktátok, hogy ilyesmit akartok.


Liz Truss angol ex-miniszterelnök amúgy tiltaná:

[link]



dec. 5. 13:47
1 2 3 4 5
 41/48 gabor49 ***** válasza:
3%
két nem van férfi és nő a biológiat műtéttek nem lehet megváltoztatni
dec. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
95%

"Egyébként senki nem azt mondja, hogy a műtét ne legyen megoldás (nyilván nem kiskorúaknak, mert nem vagyunk pedofilok)"

Te tudod egyáltalán, hogy mit jelent az, hogy pedofil?

dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
#42 tudom, téged jelent.
dec. 6. 12:05
 44/48 anonim ***** válasza:
82%
A műtétet nem engedélyezném, de a hormonokat a megfelelő korban már igen.
dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
74%
A kérdező fasiszta akadatok már le róla
dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy fasiszta vagy sem, de tényleg semmi értelme vele vitatkozni.
dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
24%
10# igaz, pl. Elbújunk az utcán épületek mögé, és hogyha jön egy fiatalkorú, akkor ráugrunk, És bele nyomjuk a pubertás blokkolókat, Aztán röhögünk a markunkba. Amúgy szeretnélek felvilágosítani róla, hogy nem lehet egy esernyő alá venni az emberiség nagyjából 10% -át. És amúgy nem engedném meg, max felett, akkor is szigorúan ellenőrizve.
dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha úgy érezni jól magát hogy pl: fiú létére lányként viselkedik, lány ruhát hord és lány nevet használ akkor lehet megengedném neki de csak ha tényleg megbizonyosodtam róla hogy azért viselkedik így mert teljesmértékben lánynak érzi magát és nem tud azonosulni a fiú léttel viszont a különböző gyógyszeres kezeléseket csak akkor engedném ha már elmúlt 18 éves.
dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!