Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » LMBTQ tagok, ti megtiltanátok...

LMBTQ tagok, ti megtiltanátok a gyerekeknek, hogy nemet váltsanak?

Figyelt kérdés

Kifejezetten kiskorú, tehát 14 évét nem betöltött gyerekekre gondolok. Nemváltásba bele értem a különböző pubertásblokkoló szerek adagolását, más néven való szólítást is.

Kíváncsi vagyok, hogyan álltok a témához, mert tagadni szoktátok, hogy ilyesmit akartok.


Liz Truss angol ex-miniszterelnök amúgy tiltaná:

[link]



2023. dec. 5. 13:47
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
91%
Pont azért írtam, hogy mond-e valamit, mert ez egy olyan rendellenesség, amit HELYRE LEHET HOZNI orvosilag. Tényleg szívesen belinkelném neked azt a videót, ha fent lenne a neten, mert tök jól elmagyarázzák több gyakorlati példával.
2023. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
21, igen, csak amit te most sugallni akarsz az az, hogy transzokat úgy lehet helyrehozni, hogy átműtjük őket. Véletlenül sem úgy, hogy terápiát nyújtunk nekik, hogy mentálisan a valódi nemükkel tudjanak azonosulni. És ezt nyilván minél hamarabb el kell kezdeni, akár kiskorúaknál is... Ezért vagytok veszélyesek.
2023. dec. 5. 15:18
 23/48 anonim ***** válasza:
94%
Ezekben az esetekben, amit az a műsor mutatott be, nem mentális, hanem tényleg szervi eltérés volt kívül-belül. Tehát például heréje volt, de nem nőtt hímvesszője, vagy fordítva, petefészke volt belül, meg méhe, de hímvesszővel született.
2023. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
94%
22, nem sugallni akar semmit, hanem ezek tények. Hogy te leszarod évtizedek tudományos munkáját, mert vagy nem érted, vagy nem érdekel, azzal már nem lehet mit kezdeni.
2023. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, akkor mégsem tudod, mit jelent az, hogy hermafrodita.
2023. dec. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

23: a hermafrodita ténylegesen rendelkezik mindkét nem biológiai tulajdonságaival, ez egy rendellenesség. Nála el tudom fogadni, hogy a választása szerint átműtik azzá, ami hozzá közelebb áll.

A transzoknál viszont van egy testileg egészséges ember mentális zavarral. Ilyen egyszerű a képlet. Ha nincs más megoldás, felőlem műtség át őt is, de nem kiskorúként. 18 éves kor előtt hallani se halljon a témáról, nem hogy gyógyszerekkel tömjétek, csak mert egyszer barbibabát vett a kezébe és nem kisautót.

2023. dec. 5. 15:31
 27/48 anonim ***** válasza:
2023. dec. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, amit te akarsz, az gyakorlatilag a szülő jogának megcsonkitása és a gyerek jogának megcsonkitása. Egy olyan világban én nem szeretnék élni, ahol szülőként nem dönthetek a gyerekemről és a gyerekemnek nem lenne joga a normális élethez. Ez az, ami veszélyes.
2023. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem transzokat írtál a kérdésben, ezzel csak utólag pótoltad ki, az eredeti kérdésbe beleérthetők a hermafroditák is, akiknek tényleg szükséges az orvosi korrekció. Legközelebb fogalmazz pontosabban.
2023. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

"Egy olyan világban én nem szeretnék élni, ahol szülőként nem dönthetek a gyerekemről és a gyerekemnek nem lenne joga a normális élethez."

Ha te szülőként a kiskorú, fiatalkorú gyereked átműtése mellett akarsz dönteni ráadásul helyette, akkor beteg vagy és nem való neked gyerek. Szerencsére ez a veszély nem fenyeget, ti torz lelkivilágúak nem tudtok elszaporodni. A természet tudja a dolgát.

2023. dec. 5. 15:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!