Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert filozófusi...

Puzsér Róbert filozófusi karrierbe kezdett?

Figyelt kérdés

2023. dec. 5. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Csak terelni akarja a gyanút Ungár Péter titkolt heteroszexualitásáról.
2023. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azért hallgatom, mert ő az egyetlen Magyarországon, aki a Fideszt őrülten jól leplezi le. Olyan görbe tükröt állít az Orbáni rendszerrel szemben, akire senki sem képes. Intellektuális módon. Jakab is jó, de őt egyszer meghallgatod és elég, de Puzsért újra és újra hallgatni akarod.
2023. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak azért hallgatom, mert ő az egyetlen Magyarországon, aki a Fideszt őrülten jól leplezi le. Olyan görbe tükröt állít az Orbáni rendszerrel szemben, akire senki sem képes. Intellektuális módon. Jakab is jó, de őt egyszer meghallgatod és elég, de Puzsért újra és újra hallgatni akarod."


Plusz ami még jobbá teszi nála hogy ő Jakab elé is tud görbe tükröt tartani!

2023. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, látom az első pár kommentelő máris megmondta a tutit... a Prolimagyarország prolicsőcseléke két feles közben életében harmadszor belelapozik egy könyvbe és mivel nem a proli nyelvük 20 szavas szókincsén van valami proliskodás, ezért máris "bomlott elme" meg "őrült", ezen szinten tudnak rá reagálni, tartalmilag érvelni vagy érdemi kritikát nem tudnak alkotni az alsóbbrendű létformák.
febr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14. Szia! Én vagyok az első hozzászóló. Okleveles matematikusként van némi érzékem a logikához, így meg tudom ítélni, hogy mennyire zavaros valami.
febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"14. Szia! Én vagyok az első hozzászóló. Okleveles matematikusként van némi érzékem a logikához, így meg tudom ítélni, hogy mennyire zavaros valami."


Ez egy érvelési hiba. Tekintélyelvű érvelésnek hívják. A lényege hogy az érved nem a témával kapcsolatos hanem magadra hivatkozol mint megbízható forrásra hiszen neked papírod van róla hogy okos vagy.

febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Ráadásul a könyv témájának semmi köze nincs a matematikához. Mert ha lenne és a matematikáról szólna és úgy jönne ide a kedves hozzászóló azzal, hogy ő okleveles matematikus, akkor még lenne értelme és létjogosultsága a hozzászólásának. Főleg ha tételesen felsorolná, hogy mivel nem ért egyet és miért. De ez így nulla.
febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!