Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Puzsér Róbert...

Mit gondolsz Puzsér Róbert vallásosságáról?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem Puzsért, de a keresztény-panteista zagyvaságaitól néha falramászok.

nov. 10. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Sok hülyeséget hord össze néha. Nem igazán lehet hinni neki.

Mondjuk én már csak azért sem hiszek neki, mert anno volt egy szerződésünk, amit nem tartott be.

nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Támogatom.
nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nekem már kicsit sok a pali, kb. abból él meg, hogy állandóan hőbörög és olyan teóriái vannak, hogy lassan mehetne konteósnak.
nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

3

CSAXÓLOK Puzsér ci go!

nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Én pedig az idő előrehaladtával egyre kevésbé kedvelem őt (beképzelt, mindenkinél okosabbnak hiszi magát, stb.), de a vallásosságát üdvözlöm.
nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Különleges élmény, ért anno, mert én csak a csiilagstuletik musorbab nyújtott arcát ismertem, és azt utáltam. És amikor felmerült itt a neve mindig belerúgtam, és mindig lelettem lontozva. Ezért kiképeztem magam Puzsér szakértővé. Az FB olvastam... általában kritika,kritikák, nőkről. Értettem, de nem tartittam követendő érelmiségnej. Sok sik idő volt amikor kinkétan rátaláltam a puzsér a PUZSÉR mennyországra, mert a fb írás édeskevés volt. Tehát akkor évek után találram rá a spiritFM önkényes mérvadó műsorára, amely tőmény puzsér, müsor 99,9% ő beszél (bocsánat, ORDIBÁL)

De engem nem zavar, hogy orbibál.

Most is miatta vagyok izrael mellett, mert ő követendő példa. És a politika jó kritikusa.

nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Egy celeb, aki azt mondja amiből megtud élni. Ha most a valásoságból lehet megélni, akkor valásos lesz, mert a kormány ezért fizet.
nov. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

Puzsér saját bevallása szerint egy zsidó vallásból katolizált emberke. A kereszténység a judaizmust kiterjesztette a gojokra, így minden goj imádhatja Jahvét.


Ha egy katolikus pap hallaná, azokat az keresztény katolikus-vallásos eszmefuttatásokat, amiket előad, azt mondaná: ez eretnekség, a teológia egy tudomány, amit 5 évig kell tanulni, és utána 3 évig doktorálni, mert ezek így eretnekségek.


Puzsér egy szórakoztató, elgondolkodtató újságíró, író, rádiós-tévés közéleti szereplő, és meg kell köszönni neki, hogy nem gyűlöli szívből a magyarokat, ami a ballib oldalon k..va ritka.


Olyasmi, mint Ungár Péter, csak kicsit balra és viccesebb, meg idegesítőbb.

nov. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!