Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől ilyen sikeres a Fidesz,...

Mitől ilyen sikeres a Fidesz, mi van a sikeressége mögött? Miképp tud ilyen sok manust motiválni?

Figyelt kérdés
Ekkora méretű rajongótábort csak Majka és esetleg Zámbó Dzsimi és Balázs tudott itt Magyarországon összeszedni mint amekkora van a Fidesznek. Ti hasonlóan így látjátok?

dec. 6. 09:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Korrupciónap hívják. Nincs ennyi fideszes itthon, Magyarországon, mint amennyi szavazatot ők kaptak (a külföldi magyarok se sokan szavaztak a fideszre, csak az ukránok meg a szerb-magyarok egy része, illetve a kormány előnyben részesíti őket, mint a nyugati szavazókat)


Arról ne is beszéljünk, hogy, a cigányok-szállító buszokkal vitték őket a szavazóhelyre. A buszon finom üzbég-magyar kísérlet alatti krumplit adtak ajándékul. Esetleg még ruhát lisztet müzlit.


Így is szavazatoknak vége.


(Ez tény, több cigány is mondta, hogy náluk a telepen is osztogattak a Fideszesek)

dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Győzike és Tóth Gabi, ketten együtt ellenálhatatlanok.
dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

Csak azóta ennyire 'népszerűek' mióta Fideszes körök üzemeltetik a szavazatszámláló szoftvert.

De ez biztosan csak véletlen lehet 🤣 🤣 🤣

dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

A titok szerintem az, hogy a legnépesebb táborokat nyerték meg, kikből a legtöbb van Magyarországon darabszámra. Nyugdíjasok, romák, buta egyszerű és nulla ismeretekkel rendelkező vidéki mélyszegény. És még ott vannak a határon túli magyarok extra szavazatoknak.

Meg persze van értelmes Fideszes szavazó is, jellemzően aki részesül a korrupcióból valamilyen formában.

dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Nemzeti, keresztény és hogy nincs jobb. A másik oldalon hazaáruló csűrhe van.
dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
9%
Mert az LMBTQ-ból mindenkinek elege van és ez a kormány megvéd minket.
dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

6, bár én nem vagyok mindenki, de én egyetlen lmbtqt sem látok magam körül, igy azt sem tudom, hogy lehet ebből elegem.


Nekem nincs elegem tőle, hiszen nem is látom.

dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%
Nézz fel a netflixre
dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Most elvonatkoztatok a morális véleményemről Orbán Viktorról és a Fideszről, csak objektíven a kérdésre akarok válaszolni.


Szerintem a siker legmélyén az a makacs kitartás van. Orbán Viktor tipikus példája annak a sikerembernek, aki azért nyer, mert mindig eggyel többször áll fel a kiütés után, mint az ellenfelei, és sokkal több áldozatot hajlandó meghozni - akár morális, akár tevékeny értelemben - mint mások.


Olyan mint az az állatfaj, aki makacsul túlél minden árvizet, jégkorszakot, inváziót, meteorbecsapódást, és minden ilyenből megerősödve tér vissza. Az ellenfelei ezzel szemben szépen lassan feladják, megtizedelődnek, eltűnnek. Majd egyszer csak övék az egész erdő.


Az első két választáson alig jutottak be a parlamentbe, de nem adták fel. Az SzDSZ-szel szerettek volna koalíciót keresni, egyfajta polgári-liberális-demokrata vonalat felhúzni, de az SZDSZ az MSZP-vel szerződött (innen a "ballib" kifejezés), nem baj, akkor lettek keresztény-konzervatívok, és mentek tovább. 98-ban nyertek, majd 2002-ben buktak. Sebaj, nekifutottak újra, és megint buktak. Nem adták fel, nekimentek újra, és jött a válság, majd az MSZP lábon lőtte magát. Ők meg kb maradtak egyedül, és azt csináltak, amit akartak. Aztán most jön ugyanez EU szintéren. Elpártolt tőlük szinte mindenki: nem baj, akkor mennek EU-n kívülre.


A "varázslat" abban van, hogy képes egyben tartani a csapatát, és mindig újra nekifutni. Ha ezt elég ideig csinálod, és mindig tanulsz valamit, akkor a végén sikeres leszel. Erről szól minden.

dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint 16 eve lesz, soros, gyurcsany, lovoldoznek brusszelbol de mi megallitjuk oket az orosz tamogatassal es kinaval, es meg mindig olcsobb nalunk a gaz mindket ertelemben.
dec. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!