Lombikprogramon keresztül próbálkozunk gyermekkel Kinek hanyadik beavatkozás után sikerült a teherbeesés? Milyen hosszú a folyamat? Dr. Wellinger Károly-ról szeretnék véleményeket kérni,minél többet.főként a sikeresség miatt érdeklődöm.

Figyelt kérdés

#sikeres #lombik #Dr. Wellinger Károly
2021. júl. 27. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk elsőre sikerült, ikrek lettek. SOTE ARO-ra jártunk. (Először a Dévaiba, de onnan két találkozás után el is jöttünk a rossz tapasztalat miatt.)

A dokiról akit írsz nem ismerem bocsi, róla nem tudok mit mondani.

2021. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

BMC-ben másodjára sikerült. A folyamat hossza több mindentől függ.

Az első konzultációtól vagy az első szuritól kezdve érdekel?

2021. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

5.stimu, 3.beültetés sikerült nekem Debrecenben.

Függ, hogy kinél és milyen probléma áll fent. De ha minden kezelve van, leginkább szerencse kell..

2021. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A 3. sikeres lett, de sajnos a 20. héten elvetéltem (ikrek voltak).

Aztán a 6.-ból született egy kislányunk.

Utána volt újabb 6 sikertelen beültetés, majd az utólsó (13.) megkezdett hosszú protokollnál egyszer csak kiderült, hogy spontán sikerült...

2021. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem még nem sikerült, holnap lesz az első leszívás.

Az egész folyamat hossza főként attól függ milyen vizsgálatok vannak már meg és milyen problémáitok vannak.


Nekem az első konzultáció május 10-én volt, most meg júliusban kezdtük a stimut, egy vérvétel hiányzott csak.


Mi a bpi Kaáliba járunk.

2021. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 sikertelen inszem után első lombik sikerült,bár még csak 8 hetes vagyok,de bízom benne,hogy meg is marad. 🙏

Bpesti Kaáli szintén.

Sok sikert! :)

2021. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem szeptemberben lesz a második mert az első sajnos kémiai terhesség lett.Én nem Dr.Wellingerhez járok de az biztos hogy jó orvosok vannak a szegedi Kaáliban szóval ne aggódj
2021. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet már neked nem aktuális, de másnak segítségére leszek. Én Dr. Szőllősi Dalma doktornőhöz jártam, de a beültezést Dr. Wellinger Károly csinálta. Két embriót kaptam vissza 5 naposat. Elsőre simerült! Ikrek lesznek. A doktorúr nagyon precíz és alapos! A doktornőre meg nem is találok szavakat annyira kedves! Az egész csapat Szegeden szuper!
2021. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi első lombik előtt állunk 3 sikertelen inszemmel a hátunk mögött. Viszont semmi probléma nincs egyikünknél sem. Ma kezdjük a stimut. Doki sem tudott esélyeket mondani, még így sem, hogy semmi gond nincs nálunk. Bízom benne, hogy nagyobb így az esély, mintha lenne valamelyikünknél valami probléma.
2021. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!