Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fradi ultrákat egy LMBTQ...

A Fradi ultrákat egy LMBTQ szivárvány színű pad vagy egy lila-fehér színű UTE pad idegesítené jobban Ferencvárosban?

Figyelt kérdés

dec. 6. 17:41
A kérdező szavazást indított:
Az UTE pad
Az LMBTQ pad
17 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Miért foglalkozol ezzel? Nincs nagyobb probléma?
dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem is nevetseges egy padon b*szakodni. Hogy ez tema volt, az mutatja az orszag bizonyos szintjet.


Viszont ne feledjuk, hogy az lmbtq szinekkel provokaltak. Szerintem senki nem lesz attol "elfogadobb", ha a hazat atfestik este. Ez sima hangulatkeltes. Raadasul pont ellenkezo reakciot valt ki. Velemenyem szerint szandekosan. Ez kulon kerdes lenne egyebkent.


En nem vagyok Fradi fan, de respekt az ultraknak.


A devianciak rs a hangulatkelltes ellen fel kell lepni. Pont.

dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 ,,Miért foglalkozol vele?"


Mert vicces. Ez az ország egy pardódia :D


,,Nincs nagyobb probléma?"

De igen csak azok nem viccesek, inkább szomorúak.

dec. 6. 18:04
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Egy lila-fehér pad aminek a háttámláján a bal felső sarokban ott virítana még az LMBTQ zászló is.
dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem akkor néznének a leginkább zavartan körbe-körbe, ha tartósabb ideig nem botlanának olyan provokátorokba, mint amilyen te is vagy, kérdező!
dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Engem egy Baranyi Krisztina szobor idegesítene a legjobban. Ha ledönteni nem is tudnám, de zacskót húznék arra a csodaszép fejére. :D
dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Jaaajjj Magyarországon nem éri hátrány a melegeket, elfogadjuk őket blablabla. Egy nyomorult padot sem sikerült elfogadni.
dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
2-es a Fradi meg a mihasznákok provokálnak, amikor lefestenek egy padot, csak hogy ne szivárványos legyen
dec. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De nézzük jó oldalát a dolognak: végre találtunk valamit amit jobban utálnak a Fradi ultrák mint az UTE-t :D
dec. 8. 08:31
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ebből is látszik hogy az értelmi szintjük ez. Aki gyűlöli a szivárványt annak én pszichiátert ajánlanék mert ez komoly mentális problémát jelent.
dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!