Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyházi iskolákban nevelked...

Az egyházi iskolákban nevelkedő diákok késöbb mind fideszesek lesznek?

Figyelt kérdés

2023. dec. 7. 00:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

10. Amaz pedig állami törvény volt, nem az egyház rendelte el.

(A tized volt az egyházi adó, nem is-is.)

2023. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem valószínű, a pap már ott meg akarja rontani őket sok esetben csak eltussolják mint pl tatabányán is.
2023. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

Immár nyolcadik éve be sem teszem a lábam templomba.

Amikor a pap el kezdte fényezni a fidkányokat, meg Orbánt, akkor fordítottam hátat ennek a bűnszervezetnek. Római kat. voltam.

2023. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
15%

"/12 anonim ***** válasza:

10. Amaz pedig állami törvény volt, nem az egyház rendelte el."

Ezzel nem igazan cáfoltál meg, csak ráerősítettél arra, hogy az egyházak eleve az állami közbenjárásnak köszönhetően tudtak vagyont halmozni.

2023. dec. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

#23

Köszönöm! Öröm néha ilyen kommenteket is olvasni. Éljenek az értelmes keresztények!

2023. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Fizesse ki viktor a munkások beret. Tanulja meg , hogy a munkáért fizetni kell. Hogy mindenki tudjon venni magának ételt, tudja fizetni az apartmanberletet, tudjon venni magának lakást. Több ezer roma miatad van ártatlanul vizabortonbe Thaiföldon sok sok hónapokon ,éveken keresztül. És az egész azsia összes viza börtöne miattad van tele romák tízezrével , azok is ártatlanul raboskodnak.
2023. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az arab félszigetet magyarok és arabok laktak, miután a magyarok kipusztitottak mindenkit. Később odajöttek magyarok és oda teremtettek az arabokat. Az egész félszigeten magyarok éltek az arabok csak beljebb. Sok idő visszaállítás volt akkor, mert a magyarok túl voltunk terhelve. A gonosz ragaszkodott , hogy irtsuk ki a zsidokat pedig nem is a miénk voltak. Később ott termettek az ősromák oda csapatuk az arabokhoz azokat. Jöttek vízen és szárazföldon másodszor. Később már csak hajóval jöttek, de máshonnan. A hajókat ismertük, de nem azok vezették.

Szinte kipusztult a Babilonia birodalom és az Indiaiaknak is volt veszteségük. Sokkal később az Indiában gyártott osroma kisistenek tutajon eljottek az arab félsziget közelébe és a szikláknal eltűntek. A városba a magyarok találkoztak velük,de nem akartak beszélni, mert csak néhány szót ismerték és az is zsidó volt, mert a leamortizaodott ősromák így büntették azokat. A rosszul keresztezettekkel csinaltatta az egyik gonosz az az Szuper kiborg. A magyarokkal éltek , mert szerették a civilizációt. Az araboknal is sok időt töltött néhány. Ahová érkeztek ott is marad egy része. A magyaroknak nem tetszettek , de akkor nem írottakat ki őket, csak amikor szövetkeztek a zsidókkal, mert halatlanok voltak. Különben az ősromákat nem tekintem igazi ősromáknak és az Indiaban élőket sem mert csak másolatok voltak. Egyszer voltak nagyon nagyon régen igaziak. Azokat , ha akarta volna viktor akkor az idogeppel megakadályozza ,hogy a égi zsidók elcsaljak Földről. Itt kiirtották volna a zsidókak és egyesülhetek volna.

2023. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyházi iskolába jártam (Pannonhalmi Bencés), és gyűlölöm a Fideszt.
2023. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 x0 ***** válasza:
68%
1994-1996 között 2 évig, 7-8. osztályban jártam Miskolcon a Lévay József Református Gimnáziumba. A FIDESZ-t és az álbaloldalt is utálom, végtelen abszolút istentagadó vagyok, és voltam akkor is.
febr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Református gimibe jártam. Pont elég volt ahhoz, hogy egy életre elfelejtsem az egyházat! Mára beigazolódott: bölcs döntés volt, gyűlölöm a pedókat!
febr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!