Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok miért ilyen...

Liberálisok miért ilyen idegengyűlölők? Mi bajuk a vendégmunkásokkal?

Figyelt kérdés

Állandóan ezzel a témával jönnek, hogy bezzeg az Orbán ránk szabadította a vendégmunkásokat.

Szerintem tök cukik, és tisztelettudóak: https://www.youtube.com/watch?v=K4JwUmf5N5g


Miért ne fogadhatnánk be őket? A filippínókról is van infóm. Egyik rokonom velük dolgozik.

Elmondása szerint a filippínók nagyon jó munkaerők, és ők is jófejek, aranyosak.

Nehéz helyzetből jöttek ezek az emberek, és senkinek se ártanak. Szóval nem értem én ezt a nagy ellenségeskedést.


dec. 8. 01:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Neked ez a tapasztalatod. Nekem meg az, hogy a gyári ukrán vendégmunkások szarul végzik a dolgukat, csak magasabb fizuért és ingyen szállásért

A bátyámnak az a tapasztalata, hogy ugyanezek a gyári ukrán vendégmunkások a boltban szép kártyával akarnak megvenni valamit, de bátyám hiába mondja el magyarul, angolul, németül, hogy azt szép kártyával bizony nem fizetheted ki, nem értik. Magyarországon dolgoznak X hónapja, de egy ilyen egyszerű mondatot nem értenek.

De angolul sem.

Persze ettől nem utálom mindet, csak azokat nem csípem, akikkel én kerültem kapcsolatba, ezzel csak azt akarom mondani, hogy más-más tapasztalatot sikerült gyűjtenünk. Van, akit a saját tapasztalata elvakít és kivetíti mindenki másra - ez lehet jó és rossz is, de semmiképp sem igaz, hiszen akárhonnan nézzük, mindig lesz egy másik tábor

dec. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1 Teljesen igazad van. Ukránokról is mesélt az illető. Rosszabbul dolgoznak, túl lazák, és rettentő bunkóak tudnak lenni. Lenézik a magyarokat.

Ezt csak azért nem írtam a kérdésbe, mert én őket nem tartom rendes vendégmunkásnak. Kényszerből kellett beengednünk őket. Mi vagyunk az első biztonságos ország, így be kellett fogadni a menekülőket.

dec. 8. 01:31
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
A háború előtt is voltak itt ukrán vendégmunkások, nem Oroszország üldözte ide őket
dec. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Szemét libsik nem akarják hogy "elvegyék a magyarok munkáját"


ja bocs, ez a bohóc szlogene...

dec. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Aha, megkezdődött az "átfordítás". Most már azt kell kommunikálni, hogy milyen kis cukik a kis aranyos migricskék, nem azt, hogy a csúnya migránsok allahu akbaroznak meg késelnek :D
dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Minden vendéget haza kell toloncolni, akkor is ha munkás, akkor is ha turista.
dec. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Ők az illegális bevándorlást pártolják, amikor segélyen eltartatják magukat, a beszökött migrik, nem amikor tiszta papírú emberek akarnak jönni dolgozni. Valahogy mindig az értelmes dolgok teli fordítottját gondolják, egyszerűen nem értem miért.. Persze ez nem jelenti azt, hogy szeretem Vityánk minden dolgát, de valahogy amit mond azok értelmes, logikus gondolatok
dec. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

"Ukránokról is mesélt az illető. Rosszabbul dolgoznak, túl lazák, és rettentő bunkóak tudnak lenni. Lenézik a magyarokat."


Az ukrán egy elállatiasodott horda, örülj neki, hogy csak ennyi bajod van velük. Sokat nem voltál még velük kapcsolatban.

dec. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

"Az ukrán egy elállatiasodott horda, örülj neki, hogy csak ennyi bajod van velük."

Na ja, a szovjet uralom ott sem múlt el nyomtalanul.

dec. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Pont inkább az ellenoldalt látom annak, nem a liberálisokat.
dec. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!