Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor gyűn pénz a gonosz...

Most akkor gyűn pénz a gonosz Brüsszeltől karácsonyra? Ha igen, mennyi és hova megy?

Figyelt kérdés
dec. 9. 00:15
A kérdező szavazást indított:
jön
nem jön
17 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom mennyi, de hogy hova megy, azt sejtem.

Viktornak, Pénztáros Lölőnek meg a többi fideszesnek és NER-lovagnak a karácsonyfája alá teszi a pénzt a brüsszeli Jézuska.

Mi, átlagemberek, tudod mit kapunk belőle? Lóf...t a seggünkbe, ha sokat ugrálunk.

dec. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
64%
Jön, megy is lőrinc új yachtjába rögvest. Aztán az lesz mondva, hogy soros meg gyurcsány ellopta.
dec. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
25%
De most komolyan, Brüsszel megint pénzt készül küldeni ezeknek? Azért nehogy már.... Nagyot csalódok az EU-ban, ha ezeknek a mocskoknak kiküldik a támogatást.
dec. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
39%
Csak egy részét. Már valami 6000 milliárd forintnyi támogatás szorult be eddig, ki tudja mekkora részétől estünk el már végleg. Ebből most - ha minden igaz - nagyjából 200-300 milliárd körüli összeget fogunk kapni apránként. Szerintem ez majd valamiféle sikersztorinak lesz eladva a médiában, hogy Brüsszel meghátrált, vagy valami ilyesmi zagyvaság.
dec. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
40%

4: Semmitől nem estünk el végleg.


A folyósítások főleg jövőre lesznek, idén a megegyezés várható.


"Az Index információi pedig arra engednek következtetni, hogy szépen, lassan minden puzzle-darabka a helyére kerül a brüsszeli vitákban. A következő hét évben a fejlesztéseknek keretet adó operatív programok révén a magyar társfinanszírozással együtt mintegy 14 ezer milliárd forint állhat rendelkezésre. Ebből több mint 4000 milliárd forintot már előzetesen jóváhagyott az Európai Bizottság az agrár- és vidékfejlesztési programokra, így az árfolyamtól függően 9-10 ezer milliárd forint jut a többi operatív programra."


[link]

dec. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%
Soha többé nem fogunk pénzt kapni Brüsszeltől, bármit is csinálunk, mert magyarok vagyunk.
dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
68%

#6


Nem, nem azért.

Hanem azért, mert mocskos tolvaj népség vagyunk, és megkárosítjuk a többi tagország adófizetőit.

dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
5%
#7 A magad nevében beszélj, én nem vagyok tolvaj és nem károsítok meg senkit.
dec. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
20%

8.

A 7-es tükörbe nézett csak .

dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
80%
Ti akkor károsítotok meg másokat, amikor a Fideszre behúzzátok az X-et.
dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!