Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor gyűn pénz a gonosz...

Most akkor gyűn pénz a gonosz Brüsszeltől karácsonyra? Ha igen, mennyi és hova megy?

Figyelt kérdés
dec. 9. 00:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%

#30 A keleti partnerekkel szemben természetesen más az alkupozíciónk. Nekik nincs akkora gazdasági előnyük velünk szemben, és Oroszországot kivéve nem alkalmasak az önellátásra.

A nyugat nem a szövetségi rendszereibe fogad be minket, hanem gyarmatosít. Nincs itt semmiféle integráció, csak nyugati csicskaság. Ennél rosszabb nincs.

dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
46%

#31


Szerintem te fordítva látod a valóságot. A nyugat "gyarmatosítása" lóf*sz ahhoz képest, amit Kína és Oroszország kisebb "szuverén" államokban leművelnek (pl. Afrika, Burma, Belarusz, Ukrajna, Kazahsztán, stb...). Én még egy külön könyvet is elolvastam arról, hogy Kína hogyan csicskítja be a kiszolgáltatott afrikai országokat, azt ajánlom szeretettel: [link]

Kérdem én: te ezektől várod a megváltást?

Mert te most kb. ezt mondod: "A szorító nyugati bilincseinkből kiszabadulva majd lehetőségünk nyílik arra, hogy a nagyon korrekt és cuki keleti nagyhatalmakkal olyan kölcsönösen előnyös megállapodásokat kössünk, amik által Magyarország erős, büszke, önellátó és szuverén európai regionális nagyhatalommá váljon"

Na erre mondom én, hogy álomvilágban él a Mi Hazánk.

dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

#32 Az afrikai országok gyakorlatilag mind valamilyen hatalom gyarmatai, vagy Kínáé, vagy az USA-é, vagy valamelyik nyugat-európai országé. Sok különbség nincs. Ők nem is alkalmasak másra, mert a lakosaik intelligenciája nem teszi ezt lehetővé. Mi magyarok viszont vagyunk annyira értelmesek, mint az európai átlag, nem kellene ezt hagynunk.

Belaruszhoz képest semmivel sem vagyunk szabadabbak vagy demokratikusabbak. Ugyanannyira, sőt talán még jobban ránk kényszeríti az akaratát a nyugat, mint Belaruszra az oroszok, és orbán legalább annyira nyugatcsicska, mint amilyen oroszcsicska Lukasenka. Persze erről az általad kizárólagosan fogyasztott amerikai propagandamédiában nem hallhatsz.

dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
32%

#33


Ezt is kicsit másképp látom. Orbánt nem a nyugat szopatja le tövig, hanem Orbán önként kapja be a nyugati faszt, amikor éppen azt látja jövedelmezőnek. A nyugat szerintem leszarná, ha Orbán kiléptetne minket a szövetségi rendszerekből- Nem sok katonával lesz kevesebb a NATO-nak, az olcsó magyar munkaerőt meg úgy is megkapják, mert az ország fele instant el is költözne nyugatra, amint bejelentenénk a Huxitet. Már most is olyan felmérések készülnek, hogy 10 magyar fiatalból 4 nem itt akar munkába állni. Na ha kilépnénk az EU-ból, akkor ez 10/8-ra növekedne.

dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
#34 Az egy dolog, hogy ki mit mond a felméréseken, de ezeknek a nagy része valójában nem költözne külföldre, már csak azért sem, mert nem beszél semmilyen idegen nyelvet. Na meg orbánnak sincs eszében kiléptetni minket, hiszen őt azért tartják a gazdái, hogy megtartsa Magyarországot gyarmatnak, a magyar embereket pedig rabszolgának.
dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
Két éve jön, csak a szellemi fogyatékos fidesz szavazók hiszik el.
dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
64%

#35


Orbán is pont leszarja a nyugati érdekekeket, őt csak a saját érdeke érdekli.

dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
46%

Jól értem, hogy neked most az az alapállításod, hogy ORBÁN = NYUGAT?

Na erre mondja az átlagember, hogy "Ilyet még nem b*sztam".

dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
0%
#38 Pedig egyértelmű, persze csak ha tájékozódsz, illetve nem azt figyeled, amit mond, hanem amit csinál. Jó példa erre, hogy kritizálja az "oroszellenes" szankciókat, mert azokkal mi többet szívunk, mint Oroszország - ami igaz, csak éppen orbán és a Fidesz előzőleg minden szankciót csont nélkül elfogadott.
dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
46%

#39


És ezt pont azért teszi, mert a szavazóinak nyugatellenes duma kell, az ő zsebének viszont uniós pénz. Így mindenki boldog, mivel a magyar szavazók hülyék.

dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!