Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fél több média az új...

Miért fél több média az új szuverenitásvédelmi törvénytől?

Figyelt kérdés
Hiszen elég csak olyat közölni, ami nem megy szembe a kormány és a Fidesz álláspontjával, és nem is lenne semmi félnivalójuk.

dec. 14. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Még csak ez sem igaz, elég, ha nem külföldi ügynökök, és máris nincs félnivalójuk.
dec. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Én inkább úgy látom ezt a dolgot, hogy a Fidesz fél attól, hogy el lesz számoltatva ezért hoztak erre is egy törvényt. Nyilván a saját adóforintjainkat jobb elszórni értelmetlen propaganda videókra meg plakátokra. Jobban ki lennék békülve ha ők is külföldi támogatásból kampányolnának, a saját adóforintjainkat meg oda tennék végre ahová való mert nem azért fizetem az adót, hogy láthassam a legújabb Gyurcsány showt.
dec. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Úgy gondolom azok a médiumok amik a lopásaikól írnak máris vegzállva lesznek. Putyin másolta eus verzióra
dec. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
64%
Én is maximálisan támogatom a hazai adóforintjaink kivonását a kampányokból és a nem közérdekű politikai reklámokból, közleményekből. Kalapozza össze minden párt a kampánypénzt ahonnan tudja, v nyúljanak a saját zsebükbe. Azt is támogatnám, hogy ne pártokra hanem személyekre lehessen szavazni akik mögé azok állnak fel aki akarnak és ha van rá pénzük kampányoljanak kedvükre, csak ne a mi adónkból. Borzasztó mi pénzt elszórnak a kemény áldozatok és lemondások árán befizetett közösből, ez nem más mint államilag jóváhagyott lopás.
dec. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert azok, akik kirúgdosták az utolsó ruszki katonát az országból, akik leváltották a komcsikat, akik üldözték a komcsikat, most komcsikká váltak és visszahozták azt a rendszer, ami ellen küzdöttek. Kiderült, hogy mégsem volt annyira rossz a kommunizmus és az ÁVH.
dec. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
82%
Ha nem is ennyire kiélezve de tény, hogy a húszas, harmincas éveiben járó O Viktor és pártársai rendesen támadták volna a jelenkori önmagukat.:D Én magam is kicsit másképp gondolkodtam ez tény, de azért ekkorát nem váltottam.
dec. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A kormánynak eddig sem az volt a baja, ha kritizálták. Minden kormányt kritizálnak egy demokráciában, ez a normális. A probléma azzal van, amikor külföldi milliárdosok megbízásából teszi mindezt.
dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7:

Mert ha a Te pénzedből (csak az MTVA-ra, KESMA-ra, százmilliárdok mennek el, plusz a konzultációk, plakáthadjáratok) kritizál a kormány másokat, hangol az EU ellen, az neked jobban esik?


Csak egy durva becslés:

Van kb 4 millió háztartás (ld: KSH), és mondjuk elmegy kormánymédiára/propagandára 200 milliárd évente.


Akkor kb minden háztartás kb évi 50 ezer forinttal járul ehhez hozzá.


Szóval évi 50 ezerért nézed az m1-et, olvasgatod a kormánypárti híreket. :D


Hát inkább jobban örülnék, ha már mindenképpen keletre húzunk, akkor ennek a népszerűsítésnek az árát inkább Putyin dobná oda Orbánnak... :D És akkor egy szava nem lehetne senkinek.


Amúgy meg a rubeljobboldalt is vizsgálják majd? A guruló rubeleket? :D :D :D

febr. 19. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!