Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elvis Presley kiállása az...

Elvis Presley kiállása az 1956-os magyar forradalom mellett őszinte volt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy az Ed Sullivan Showban játszott egy szomorú dalt a magyar forradalom leverése után, szolidaritásból. Kövezzetek meg, de én nem hiszem el, hogy a 21 éves Elvis egyáltalán tudta, hogy létezik Magyarország. Ti mit gondoltok erről?

dec. 14. 04:35
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
A szolidaritás valódi volt, az elköteleződés nem. Fiataloknál nagyon gyakori, hogy kb. mindennel szolidárisak, de különösebb erőfeszítés nem következik belőle. Elvis valószínűleg ott és akkor ténylegesen rosszul érezte magát és sajnálta, ami velünk történt, ahogy én is sajnáltam pl.: az ausztrál erdőtüzek esetét, de egyikünk sem tett valami sokat ellene. Ellenben neki volt hozzá nézettsége.
dec. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1956 nagyon nagyot robbant a világban, tudott róla az átlagember.
dec. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Valódi volt. A hatalomnak nem volt érdeke akkor sem, hogy Magyarország szabad legyen, így Elvisnek sem szólhattak, hogy álljon ki mellettünk.
dec. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Teljesen őszinte volt.

Elvis támogatta a magyarokat, ebben biztos lehetsz

dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Őszinte volt. Ki kérte meg az amerikaiakat, hogy küldjenek adományokat a magyaroknak? Hát Elvis! Úgyhogy őszinte volt. Az meg a másik, hogy 56-ról az átlagember tudott.
ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!