Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalizálnád a marihuána...

Legalizálnád a marihuána fogyasztást Magyarországon? Miért?

Figyelt kérdés
dec. 15. 09:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
6%

Aki ezt pártolja, az gondolja el a kövi szitut:

Iskolabusz beáll a a suli elé, hogy a gyereked elmenjen kirándulni. Ekkor leszáll a sofőr betépve és azt mondja a szintén betépett tanárnak: mehetünk?

Ezt szeretnéd?

dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
1-es, miért ha részegen teszi az más?
dec. 15. 09:19
 3/46 anonim ***** válasza:
15%
Szeretnéd, ha a műtős, az orvos, a trolisofőr, a magasban dolgozó munkás be lenne szívva? Vagy csak a magadfajtáknak lenne joga, de aki felelősségteljes munkát végez, az ne? Ha magaddal elnéző leszel, akkor legyél akkor is megértő, ha a hasadban turkáló sebész mellévág, mert hát istenem, csak füvezett.
dec. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
81%
Jaja, pontosan ezért van betiltva az alkohol is Magyarországon, mert ha legális lenne, minden ember egész nap részegen fetrengene az utcán, részegen műtene, részegen vezetne iskolabuszt.
dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
21%
Nem. A sokkal ártalmatlanabb alkohol is jelentős problémát okoz a társadalomban. Mi lenne itt a kábítószerekkel? 🤔
dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
10%

A M egy kábítószer. Tönkreteszi a szervezeted ; mentális problémák sorát indítja el, elbutulsz, nem fogsz tudni elaludni, munkaképtelen leszel, az elfedett lappandó epilepsziát beindítja még az alkohol sem csinál ilyet.

És persze mi jobboldaliak fizessük a rehabilitációd ugye?


Akkor ennyi erővel minden kábszert legalizálni lehetne

dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
85%

"Akkor ennyi erővel minden kábszert legalizálni lehetne"

*izgatott Dajcs Tompi hangok

dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
0%
7 Dajcsot is csak meggyanusították
dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
73%

Ha legális a fű, abból nem következik az, hogy mindenki folyamatosan be van állva.


A járművezetés bódult állapotban önmagában is bűncselekmény, illetve minden munkahelyen elvárt, hogy a munkavállaló munkavégzésre alkalmas állapotban legyen, ezen nem változtat, hogy az adott szert szabad-e fogyasztani.


Én több orvost is ismerek, aki néha szokott füvezni, dolgozni persze mindig józanul mennek. Nekem is orvosi diplomám van amúgy, de már nem dolgozom az egészségügyben.


A tiltó drogpolitika nem vezet sehová, tudományos alapja nincs, csak ideológiai alapon ragaszkodnak hozzá egyesek. A társadalomnak összességében több kárt okoz, mint amitől meg akarná azt védeni.

dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Pintér László ***** válasza:
37%

"Szeretnéd, ha a műtős, az orvos, a trolisofőr, a magasban dolgozó munkás be lenne szívva? Vagy csak a magadfajtáknak lenne joga, de aki felelősségteljes munkát végez, az ne? Ha magaddal elnéző leszel, akkor legyél akkor is megértő, ha a hasadban turkáló sebész mellévág, mert hát istenem, csak füvezett."


Inkább beállva műtsön Engem, mint fél liter pálinka után. Fűtől Én szinte mindent ugyanúgy tudok csinálni, mint józanul, ellenben az alkoholtól már vannak koordinációs problémák és egyebek.


Az alkohol is legális, megsem látok mindenhol részeg orvosokat, tanárokat meg sofőröket.

És ha már vezetés. Cigi után simán vezetek, inkább még óvatosabb vagyok, ellenben alkoholtól sokkal óvatlanabbul vezet az Ember. Legalábbis saját tapasztalat. Alkoholt is meg füvet is rendszeresen fogyasztok, vagyis fogyasztottam, de alkoholról igyekszem lejönni. Ha tehetem, már csak mentes sört iszok, mert az alkoholtól kifordulok Magamból, füsttől szinte ugyanolyan vagyok, mint józanul, észre sem szokták venni. Annyi, hogy kicsit lassabb vagyok meg álmosabb, de ez sem minden esetben igaz. Itt is számít a set-setting. De gondolom le leszek pontozva. Megis érdemlem! Rühes csöves drogos alkesz nyomi vagyok!

dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!