Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balliberális. Képes lennél...

Balliberális. Képes lennél Gyurcsány Ferencre szavazni, ha így lenne esély leváltani a kormányt?

Figyelt kérdés

Nem az MZP/más politikus mögé bújt Gyurcsányra gondolok, hanem közvetlenül szavaznátok-e Ferire.

Azért ilyen elvetemültnek még én se nézem a balliberális szavazókat... De aztán kitudja.

Talán 2010 előtt még kisgyerekek voltak, és nem emlékeznek a baloldal ámokfutására. Más ésszerű magyarázat aligha van.


dec. 16. 12:16
A kérdező szavazást indított:
Képes lennék Gyurcsányra szavazni.
Nem lennék képes Gyurcsányra szavazni. Teljesen még nekem se ment el az eszem!
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Ha objektíven nézem akkor Gyurcsánnyal is előrébb lennénk, pedig nem a kedvencem az öreg Trükkös Fecó.
dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék képes rá szavazni. De Orbánra sem. Abban az esetben, ha csak közülük lehetne választani, inkább el sem mennék szavazni. Igaz, hogy én nem vagyok balliberális, csak sima ellenzéki, inkább egy kissé jobboldali.
dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Egyedül abban az egy esetben szavaznék Gyurcsányra, ha nem lenne kétharmada, akkor jobb lenne Orbánnál (ahogy 2006-tól is azért volt jobb, mint most a Fidesz kormány). Ha kétharmada lenne, pontosan ugyan olyan mértéktelen tolvaj lenne, mint a felcsúti pióca, tehát akkor semmivel se jutnánk előrébb.
dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

Amíg akad harmadik lehetőség, akár egy Kutyapárt, addig arra szavazok. Fletóra meg Fletó nénire nagyon nem szívesen szavaznék.


Ha pisztolyt tartanának a fejemhez, hogy van Viktorra, vagy Fletóra szavazzak, akkor Fletóra szavaznék. Ennek egy oka van, hogy félek, hogy Orbán kelet és nyugat között lavírozó stratégiájára érvényes lesz az a közmondás, hogy addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik.

dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!