Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félünk annyira, hogy...

Miért félünk annyira, hogy nettó befizetőkké válunk?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt, hogy azért nem szabad beengedni Ukrajnát az EU-ba, mert akkor nettó befizetőkké válunk. De én ezt nem értem. A FIDESZ áldozatos munkával elhozta az aranykort, sosem volt ilyen jó Magyarnak lenni, megvédték a szuverenitásunkat, kiálltak a magyar emberek érdekeiért, kint tartották a migránsokat, soha nem látott fejlettség és jólét köszöntött a magyar nemzetre, köszönhetően annak, hogy a FIDESZ jól használta a húsz éves EU tagságunk alatt ideáramlott temérdek támogatást. Akkor most miért baj ha elkezdünk visszaadni a közösbe és felsegítjük a megtámadott, elesett szomszédos országot? Bőven van miből adnunk, ha jól értem a kormányzati kommunikációt.

dec. 18. 13:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
40%
Prűszel nem érdemli meg a lyó matyar forintot aszasikazsák!
dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
19%
Azért félünk ettől mint a tűztől, mert akkor az EU az egy lenyúlás lenne nekünk. Ugyanis nekünk nincs saját tőkénk, nem tudunk "gyarmatosítani" keletre, szóval semmilyen formában nem fogjuk visszakapni azt a befizetett lóvét. Arról nem is beszélve, hogy az EU miatt magasak nálunk az árak, de a bérek csak lejjebb fognak menni az olcsó ukrán munkaerő miatt.
dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
78%
#2 "EU miatt magasak nálunk az árak", na ezt az elméletet se hallottam még, pedig a Lapos Föld-elmélettől a drónmadarakig láttam már ezt azt :D
dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
#2 Jajj te, hisz a szentviktor már megcsinálta a gazdasági csodát nem? Akkor meg?
dec. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

2/2


Az ukránok miatt? az ukránok kormányoznak egyeduralmon 14 éve? Ne bohóckodj már, 34 éve volt "rendszerváltás, ebből mire lejár az aktuális kormányzati idő 20 éve a fidesz van kormányon. Ezek a fidernyák kanárik 20 év fidesz után is emútnyócéveznek majd......

dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%

A bolti árak már drágábbak (a magas ÁFA miatt) nálunk, mint az osztrák/német árak. De a bérek még mindig negyed annyiak.

Miről beszélünk?

dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 árokpart ***** válasza:
11%
3-as Pedig azért magasabbak. 2004 előtt magyar fizetésekhez, magyar árak társultak.
dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
27%
Nem baj, ha adunk vissza a közöbe 8amúgy most is adunk). A helyzet azonban az, hogy az ukránok nincsenek benne ebben a közösben, és nem is szeretnénk, hogy benne legyenek. De amúgy is alkalmatlanok, ahogy most állnak.
dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
66%
#2 Ki kell lépni és akkor majd meglátjuk hogy valóban előre megyünk-e s nem hátra, hogy milyen erős az a nagy magyar gazdaság. Ja csak hogy a Fidesz nem mer és nem is akar, vajon miért.
dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
7! Jaj és a 90es évek maga volt a Kánaán, ugye? Mert ezt a hülyeséget nyomod mindenütt.
dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!