Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett az oltatlanokkal...

Mi lett az oltatlanokkal akiket ijesztegetett orbán azzal, hogy meghalnak, ha nem oltatnak?

Figyelt kérdés

[link]


Orbán: az oltásellenesek vagy beoltják magukat, vagy meghalnak



KISS SOMA ÁBRAHÁM


2021. november 19., 8:12


dec. 18. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Egy részük meghalt a többiek életben maradtak.
dec. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Hát meghaltak, ezért nem hallasz róluk, megvan a 12. matricád az oltási könyvedbe? Azt hallottam ha több oltásod van mint a 10 éves kutyádnak veszettség ellen akkor a 13. at idő előtt beadják és bővül a gyűjtemény :)
dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Velem semmi. Életemben nem láttam még egy kovidost sem, Orbán egyet sem tudott nekem mutatni. Ráadásul én mikor kötelező volt a maszk a boltban, mindig a parkolóban eldobottak közül vettem fel egyet. Nem hiszek a kovid létezésében, mert a matematika szerint nekem azért illett volna megkapnom.
dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Én nem vettem fel 1 oltást se. Egyrészt mert van egy kis tű fóbiám, ha tehetem elkerülöm az ilyesmit. Másrészt egészséges huszonéves vagyok, így nagyobb kockázatot láttam az oltás okozta lehetséges mellékhatásokban, mint magában a vírusban.

Végül jól döntöttem. Elkaptam párszor a covidot, de semmi bajom nem volt, nem vert falhoz a dolog.

Anyámnak viszont javasoltam, hogy vegye fel az oltást, mert már benne van a korban és cukorbeteg is. 3 oltás után neki se lett baja, és a vírus se viselte meg.


Ismerek még jó pár oltatlant. Nekik se lett bajuk. Igazából az én ismerősi körömben se az oltottak, se az oltatlanok nem haltak meg szerencsére.

dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

A kovid kezdetekor itt ajánlottam fel félmillió forintot annak aki megfertőz. Elég lett volna küldenie postán egy kis taknyot vagy nyálat. Tudod mennyi jelentkező volt félmillió forintért? Zéró.

A nyilvános wckben megnyaltam a kilincset. Tudod mit kaptam? Lófaxt.


Nincs ezzel amúgy baj, csak akkor ne tegyünk már úgy mintha a kovid egy valóban létező dolog lenne.

dec. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Előbb vagy utóbb mindenki meghal, függetlenül attól, hogy beoltatta magát vagy sem. Unalmas már ez az egész oltás cirkusz, miért kell ezzel már évek óta foglalkozni?
dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Jobb kérdésem van. Az alusisakos oltástagadók szerint már mindmeghaltam a 3 oltásommal. Miért vagyok mégis életben?
dec. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Köszönöm, megvagyok!
dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!