Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP azért küzd a közös...

Az MSZP azért küzd a közös listáért, hogy ne derüljön ki, valójában hány százalékon állnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=NSXCcFVUMR8


Mindig 5%-os pártként emlegetik őket a riporterek, de szerintem 2 sincs nekik. Nem tudom, mit tud kínálni a mai MSZP, amit bármelyik másik erősebb ellenzéki párt nem.



dec. 19. 02:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2%??? Húsz évvel ezelőtt? :D Az MSZP mára kb. mérési hibahatáron van. Alig van húzó arc, a kommunikációs és agitációs munka, szervezés amatőr iskolai fakultáció szintjén van már csak náluk. A szavazóbázisuk kiöregedett, demotivált, már őket sem tudják megtartani, az urnákhoz vinni.
dec. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy azt az óriási székházukat egyáltalán miből tudják még fenntartani.
dec. 19. 03:27
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Tisztázásképp: az MSZP nem küzd. Az ellenzéknek van szüksége rájuk, mert az összes ellenzéki párt közül ők rendelkeznek a legjobb infrastruktúrával főleg vidéken. Ha pl. jön egy előválasztás az MSZP nélkül, a kutya nem fogja leszervezni azt a kis nógrádi falvakban.
dec. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egykori MSZP-s szavazóként irom, úgy, hogy igen, még 2006 után is velük szimpatizáltam -azóta elvesztek-.

Az MSZP 2010-ben megszünt létezni, legalábbis, azon politizálás mentén, ami régen MSZP-vé tette őket. Egyszerűen semmi sem maradt abból a politikából, amit régen képviseltek. Van kb 3-4 olyan politikus a pártban, aki még megmaradt baloldalinak és ők érték mentén próbálnak politizálni, de eredménytelenül.

dec. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!