Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ciki felvállalni, ha...

Miért ciki felvállalni, ha valaki ellenzéki szavazó?

Figyelt kérdés

Egyre több az olyan hozzászólás, hogy "Én nem vagyok ellenzéki, de..."

Azért nem vállalják fel, mert az ellenzéki politikusok teljesítménye kínos, vagy mert csak látszat demokraták?



dec. 20. 08:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal cikibb azt, hogy FIDESZ szavazó.
dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

"Egyre több az olyan hozzászólás, hogy "Én nem vagyok ellenzéki, de...""


Érdekes, én ilyet még nem olvastam ellenben az összes FideSS-es propaganda kérdés, hozzászólás azzal szépítene, hogy amúgy ő nem FideSS-es.


Elgondolkodtató, hogy még a Fidderek sem merik felvállalni magukat.

dec. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
A különbség általában annyi, hogy a "Én nem vagyok ellenzéki, de..." kezdetű mondatok általában a kormány ámokfutásának tényszerű bemutatásával, érvekkel, adatokkal szoktak folytatódni. Míg a "Én nem vagyok Fideszes, de..." kezdetű mondat általában csak a kormánypropaganda 1 az 1-ben való visszaismétlése és/vagy Gyurcsányozás, migránsozás, Brüsszelezés.
dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező gondolom te Fideszes vagy.
dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 bbenjoe ***** válasza:
23%

#5 Lópikulát. Lásd Guy Verhofstadt pártja is átnevezte magát Liberálisok és Demokraták Szövetsége Európáért pártból, Újítsuk meg Európát pártra.


De Donald Tusk pártja is egyszerűen csak Polgári Platform.

dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szoktam így fogalmazni, mert az ellenzékben sincs jelenleg olyan párt, amelyikkel egyetértenék.
dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!