Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Lesztek ti is...

Ellenzékiek! Lesztek ti is digitális állampolgárok?

Figyelt kérdés

Kormánypártiak! Szerintetek ez így meg rendben van?


Én majd el is hiszem, hogy nem gyűjt adatot.



dec. 20. 15:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy elhiszed, hogy van választásod. Ha valaki kíváncsi az adataidra, az nem kéri az engedélyedet, ha megvan a megfelelő erőforrás és tudás a birtokában, akkor elveszi azokat.
dec. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Nem leszek digitális állampolgár, ha ezt kötelezővé teszik, akkor pont úgy ki fogok húzni Nyugatra mint akkor tenném ha kitörne itt a háború.

A digitális állampolgárság a kínai diktatúra itteni bevezetésével lenne egyenlő a gyakorlatban, nekem pedig ahhoz már tényleg nem lenne kedvem.

dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
mert külföldön nem ez lesz , vesszenek a diktátorok mindegy hogy jobber vagy baller
dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#2


Eltérünk a tárgytól.


Nem akarok senkinek sem reklámot csinálni, ezért nem mondok nevet. Nem egy youtuber, aki úgymond dllenzéki, "sírt" egy sort a választások után - generált egykis plusz nézettséget - meg "csomagolt" már, megy Nyugatra, mégis itt van.

Tehát ez bocs, de duma.

dec. 20. 16:12
 5/22 anonim ***** válasza:
64%
Remélem lassan rájön a NAV, hogy ki az a "Tóni és Barbara" aki az egész bűnszervezet mögött van Magyarországon, és börtönbe megy az egész feltaláló csapat.
dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%

De én nem vagyok az a youtuber, aki rinyált a választások után hogy csomagol.

Sosem rinyáltam még választások után, hogy csomagolok. Sosem mondtam még olyat, hogy na ezért meg azért, ha ez így lesz akkor csomagolni fogok.

De most ezt mondom, ha kötelező lesz a digitális állampolgárság, akkor el fogok költözni ebből az országból. És így is fogok tenni. Nem mindenki hisztis kisgyerek, attól még hogy vannak ilyenek sokan. Van olyan is aki a tettek embere.

dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem lesz kötelező, addig nem. Eleve csak a legszükségesebb alkalmazások vannak a telefonomon, nem is szeretek mindent így használni.

Egyébként úgysem fog ez jó darabig se normálisan, se biztonságosan működni. Leáll, lefagy, túlterhelt, stb. Lásd eeszt: nem lenne rossz ötlet, de rendszeresen beszar.

Államigazgatásban dolgozom, az egész rendszer rossz, átláthatatlan, valójában minden papír ugyanúgy alapon van, csak amúgy van elektronikus verzió is. Kétlem, hogy 1-2 éven belül el tudna ettől mozdulni egy ilyen monstrum, mint az államigazgatás.

dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nincs választásom, azért nincs, mert elkrt... nem kicsit, nagyon.

Európában ilyen böszmeséget...

dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

"Ellenzékiek! Lesztek ti is digitális állampolgárok?"

Tehetek mást? Van más választásom? Azon kívül, hogy elköltözöm az országból.

dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jelenleg is digitális állampolgár vagy.
dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!