Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Lesztek ti is...

Ellenzékiek! Lesztek ti is digitális állampolgárok?

Figyelt kérdés

Kormánypártiak! Szerintetek ez így meg rendben van?


Én majd el is hiszem, hogy nem gyűjt adatot.



dec. 20. 15:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#6


Nem bántásból mondtam.


Viszont sanszos, hogy emiatt nem költözik el senki.


Más kommentelő meg utalt rá, hogy ez nem csak Magyarorszáhon lesz, és igen... Rímelnek a dolgok a kínai kreditrendszerre. Szerintem ez kögép, hosszótávon az EUban biztosan megvalósul.


Elvileg nem lesz kötelező. Akkor ki kell maradnia annak, akinek politikától dfüggetlenül is vannak aggályai. A kérdés nekem az, ha valaki kimarad önszántából, akkor mondjuk egy egyetemi felvételi eljárást nem tud megkezdeni?

Idén ez már Ügyfélkapuhoz volt kötve, ha jól tudom.

dec. 20. 16:58
 12/22 A kérdező kommentje:

#7


Rá lehet keresni.

2025-től már minimum 2 kötőjel 3 millió fő használatával számolnam.


Működésével kapcsolatban nagyjából azt gondolom amit te.

dec. 20. 17:01
 13/22 anonim ***** válasza:
25%
Én biztos nem. Libárális lelkületű vagyok, minden kontrollt elutasítok.
dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Számolnak*
dec. 20. 17:02
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

Dehogy valósul meg az EU-ban. Egy jogállamban sosem lesz kínai kreditrendszer, itt pedig lehet, mert rossz nyelvek szerint Kína felvásárolt minket és ő diktál itt.

Márpedig ebből én nem kérek. 2 dolog van jelenleg a palettán, ami miatt BIZTOSAN elköltözök Nyugatra, ami nálam instant csomagolás:

-ha be akarnak sorozni háborúba

-ha bevezetik a kötelező digitális állampolgárságot

Az utóbbi azért, mert a kötelező digitális állampolgárság az egyértelműen a kínai kreditrendszer bevezetése, tehát onnantól kezdve nem Európa leszünk hanem Kína, én pedig egy olyan országban/rendszerben mint a kínai kommunista rezsim, nem fogom leélni az életem hátralévő részét.

dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

Jelenleg is használom a Székelykaput.(ügyfélkapu) Jelenleg is, amit csak lehet online intézek. Ha lehetőség nyílik még több dolgot ott gyorsan és kényelmesen letudni, akkor még több dolgot fogok online intézni.

Felőlem aztán kikémlelheti a stázi, hogy mit eszek reggelire, ha nekik ez olyan fontos. Google, Facebook, stb már most is megteszi. Legyenek vele boldogok.

dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
És akinek nincs telefonja hogy lesz digitális állampolgár?
dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12%
@17 az majd vesz egy telefont. Egy doboz cigi araert mar lehet venni, nem ez lesz a legfontosabb gatlo tenyezo a muveletben.
dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#18 És aki nem akar venni?
dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
22%
@19 azert meg majd megy az AVH-s (bocsi, SzVH-s) fekete auto, es majd meggyozik, hogy o igenis akar venni telefont, hiszen ez elete leghobb vagya, hogy telefont vegyen maganak.
dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!