Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez a panaszkodás az...

Miért van ez a panaszkodás az árakról megélhetésről ha közbe tele vannak a boltok rogyásig, a mozik szórakozóhelyek pizzériák edzőtermek dugig vannak?

Figyelt kérdés

Most tettem fel először a kérdést.

Ha olyan rossz lenne a helyzet akkor nem telepakolt kosarakból álló sor lenne most a boltokban, a fiatalokkal nem lenne tömve az edzőterem hanem a tescoban dolgoznának hogy a család ne haljon éhen. Szóval úgy néz ki hogy igenis nagyon nagyon jól élünk de közbe a hírek a net meg a személyes beszélgetések is tele vannak rinyálással, hogy milyen nehéz.....


dec. 20. 18:13
1 2
 11/18 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Most tettem fel először a kérdést."


Akkor még fizetést sem kaptál?

dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Reggel elmentem a boltba. Drága volt minden. Felhúztam magam. Ezért elmentem hogy szórakozzak fél órát levezetésként. Az is drága volt. Helyette mentem enni egy pizzát, mert megéheztem. A pizza is drága volt, ezért csak három szeletet vettem. De legalább jó zsíros szeletek voltak amit le akartam dolgozni és átmentem a konditerembe futópadozni. Az is drága volt, csak 10 percet használtam és utána a hosszabb úton sétáltam haza mert a gyaloglás is mozgás. A jelenlétemmel mindenhol hozzájárultam a tömeghez, pedig mindenhol drágaság volt.
dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze, egyedül csak konditerembe lehet járni, vagy Tescoba, nincs olyan, hogy valaki Tesco műszak előtt vagy után elmegy kondiba.
dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Általánosságban látszik, hogy jólét van itthon, az utak reggeltől estig tele kocsikkal, plázák, boltok állandóan sor, tömött bevásárlókocsikkal. Nyugdíjasok szintén úgy meg vannak indulva mintha nyertek volna lottón.

Látszik, hogy van bőven pénz a magyaroknál.

dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jó példa arra, hogy mennyi pénz van a magyaroknál (ami fűti az inflációt), hogy koronavírus lezárások alatt amikor csak boltba lehetett menni, konkrét tömegek voltak folyamatosan, fullra pakolt kocsikkal. Erre még tavaly jött a kormány pénzszórása. Brutális...
dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#18 Persze, a korházi várólisták is teli vannak hétvégén is, akkor a jólét :D

Te annyira izé vagy, elfogadom, nőd sem volt még sőt shemale videókra rázod a répát! Egyetlen örömöd a nemzethy lopás, aminek sikerében otthonról te is részt veszel. A Tesco gazdaságos cuccokat teszed a kosárba mert olyan jól megy :D Adnék munkát a fogorvosodnak, de neked még az sincs, nincs rá pénzed :D

dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 pont ez az, hogy senkit nem érdekelnek a kórházak, oktatás, közbiztonság... magyarokat az érdekli, hogy tudjon tankolni, mint a disznó, vásárolni és zabálni amennyit csak elbír, meg meleg lakásban feküdni...
dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Látszik, hogy van bőven pénz a magyaroknál."

A megállapítás úgy helyes, hogy van valamennyi pénz a magyarok egy részénél. Őket látod esetleg. De ne aggódj, Matolcsy és Orbánék már gondolkoznak, hogyan kellene ezektől az emberektől is újabb módokon becsatornázni a megtakarított pénzeiket az államkasszába, vagy a NER bankokba.


"pont ez az, hogy senkit nem érdekelnek a kórházak, oktatás, közbiztonság"

Az egészségügy egészen addig nem érdekel sokakat, amíg betegek nem lesznek és az oktatás addig nem érdekli őket, amíg nem nekik kell otthon a gyereket megtanítani számára is érthetően. Hogy ez az előre gondolkozás hiánya, vagy az empatikus készségek fejletlensége miatt van, ezt nehéz megmondani. Egy biztos, ez mind nagy hiba. Komoly gondok vannak a társadalmunkkal és ez termelte ki, hozta létre az orbán-rendszert. Ez még hagyján, de ez a rendszer érdekelt abban, hogy a társadalom ilyen maradjon.

dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!