Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ez a panaszkodás az...

Miért van ez a panaszkodás az árakról megélhetésről ha közbe tele vannak a boltok rogyásig, a mozik szórakozóhelyek pizzériák edzőtermek dugig vannak?

Figyelt kérdés

Most tettem fel először a kérdést.

Ha olyan rossz lenne a helyzet akkor nem telepakolt kosarakból álló sor lenne most a boltokban, a fiatalokkal nem lenne tömve az edzőterem hanem a tescoban dolgoznának hogy a család ne haljon éhen. Szóval úgy néz ki hogy igenis nagyon nagyon jól élünk de közbe a hírek a net meg a személyes beszélgetések is tele vannak rinyálással, hogy milyen nehéz.....


dec. 20. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert nagyon sok kisbolt, étterem és szórakozóhely tönkrement, így most a kisebb keresletet kevesebb vállalkozás szolgálja ki.
dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Élelmiszerboltba pakolnak a kosárba ezek a telhetetlen gazdag magyarok??? Meg még pizzériába is??? :D Mi lesz a következő, sarki gyros?! :D


Viccet félretéve tisztán emlékszem, hogy Gyurcsány alatt a Gyurcsányisták pont ezt a demagóg baromságot mondták. Hogy amíg be nem zárnak a plázák és éttermek, addig senki ne szidja Gyurcsányt, hogy nem élünk jól.

dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, hogy mond-e valamit ez az országban, de a héten Karácsony.
dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

"Most tettem fel először a kérdést."


Én meg most jöttem a 6:20-assal :DDD Az egész ország boltokba pizzériába meg moziba van :DDD A maradék meg konditerembe :D Mekkora bohóc :D

dec. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Úristen, emberek vásárolnak a boltban, szóval mindenkinek van pénze kajára az országban. Gondolkozzál már mielőtt kérdezel valamit.
dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Az adat (71%), ami szerint csak bulgáriában volt 2%-al alacsonyabb a fogyasztás az egész EU-ban, nem mond semmit te kérdező troll??? :DDDDDDDDDD
dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Részben jogos a panaszkodás hiszen sokaknak nem megy jól, mikor egy 50ezres város bevásárlóközpontja tele van akkor max 1-2ezer ember van ott a több tízezerből aki a környéken lakik. Másrészről a magyar mindig is elégedetlen nép volt, ha megkap valamit mindig kell valami annál is jobb.
dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokan látják, hogy most fogalmaztad meg először így ugyanazt a "tartalmat"!

Akik rád ismertek, köszönik ismét - és el ne felejts holnap is jönni! :D

dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Telik kajára.. Ami nem alapvető Mo n egy dolgozó embernél, hanem a full jólét jele...ide jutottunk.
dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hitelre, SZÉP-kártyára és tsi.-ra sokan tudnak menőzni. Vagy az év közben összekuporgatott pénzből, esetleg összefogott a család.
dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!