Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért várják,...

Az ellenzékiek miért várják, hogy a Fidesz tábor döntő többsége egy ilyen magyar ellenzékre átszavazzon, amikor semmiféle értékegyezésük nincs az ilyen pártokkal?

Figyelt kérdés

dec. 20. 22:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#20: Meggondolatlan volt a lemondásról szóló ígérete, ezzel egyetértek én is.
dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
39%
#8 meglátszik, rajtad is hogy csak a “közmédia”/tv2/hirtv/kossuth rádió/ illetve minden ami Fideszes médium nézel éjjel nappal. 🤣 Migráncs ellenes?! Azt mondod?! Akkor az a majdnem 2000 embercsempész akiket szabadon engedtek? Amiért elítélte az Európai unió Vityát. Azt hova tudod tenni? Vagy azt a cirka 100 ezer letelepedési kötvényes 3 világból beli embereket? Vitya mindent is megszavazott eddig pl: Ursula von der Leyen, most meg Felcsút malaca köpködi a legjobban, vagy a szankciók amik a háború véget lettek létre hozva….. Viktorta azt, mondja mennyire rossz hogy vannak azok a szankciók (akkor minek szavazta meg ő is?!?! De egy korábbi Kossuth Rádiós interjúba azt állította, hogy Mo. Felmentést kapott belőle, mert ki utcai harcolta, hogy ennek a pöcegödör országnak kell az, így minket nem is érint.) ne legyél már gátlástalanul hazug. 😂
dec. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
38%

22


Már akkor nem értettem egyet a nyugatiakat érintő migrációs elképzelésekkel, amikor a Fidesz kikapott 2002-ben, te meg esetleg akkoriban még éppen csak nyáladzani kezdtél.

De azt a mai napig nem értem, hogy valakiben hogyan lehet olyan fokú igénytelenség, hogy a DK szólamaival kötekszik velem?

Hogy lehetsz ilyen szinten agymosott borjú?

Állítom, hogy meg sem fordult a fejedben, hogy mondjuk önszorgalomból jutottam erre az álláspontra, 21 éve.

Plusz te sem tudtál alternatívát ajánlani, csak járattad a pofád.

dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
47%

23as

Te rendkívül buta ember lehetsz.

Agymosott semmirekellő vagy.

Nem tudsz a kérdésre válaszolni csak személyeskedsz.

Mindegy is mert te már úgyis ezen maradsz.

Szar ember vagy.

dec. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
58%

24


Mi van kislány? Nem vagy hozzászokva, hogy fejmosást kapsz a kötekedésért, és most meg vagy sértődve?

Fújd ki az orrod és takarodj innen.

dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
47%

Fejmosas???

Ti kevesek vagytok. Tul hulyek vagytok az egeszhez. 😂😂😂😂

dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#23 valóban még kisgyerek voltam akkoriba, viszont te már egy vénember vagy, illetve én még bőven a föld felett leszek, amikor te már el leszel ásva. :D Dk-s én? Ezt miből szűrted le? 😅 Annyira ostoba vagy, hogy nem tudsz magadnak mást keresni? Fogni kell a ráncos csuklódat és nekem megmondani, hogy kire szavaz?? A diliházból mióta engedik ki az embereket 4 évente szavazni? 🤣😂🤣
dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Agymosott hulye vagy
dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

27


Inkább vonulj vissza, ezt mos tényleg rendesen megkaptad.

dec. 24. 00:17
 30/30 anonim ***** válasza:
41%
Hulye fideszes
dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!