Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Választás! Ugye szavazókörönké...

Választás! Ugye szavazókörönként jelen voltak mindenhol az ellenzék ellenőrei, tehát ott nem nagyon lehetett susmus viszont a 10ezer körletből befutó szavazatokat a "szavazógép" számlálta össze amit ugye csak a fidesz ellenőrizett?

Figyelt kérdés
dec. 21. 01:40
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
dec. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

1

Tehát azt már az ellenzék nem tudta ellenőrizni, hogy a legvégső összeadás milyen volt, azaz a 10 ezer körlet össz eredmény?

dec. 21. 01:49
 3/56 anonim ***** válasza:
94%

#2 Nincs "szavazógép". Minden egyes jegyzőkönyvet ma is megtalálhatsz a valasztas.hu oldalán. Bárki leülhet egy számológéppel és összeadogathatja a jegyzőkönyvek számait - nem találsz eltérést.

Ott van bemásolva az összes szavazóköri jegyzőkönyv is meg az azokon kívül készült jegyzőkönyvek is, mindnek ott van a végén a szavazatszámlálók aláírása.

Meddig tart még amíg felfogjátok, hogy az emberek így szavaztak végre normális ellenzéket kellene csinálni, hogy más legyen a döntésük?

dec. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
39%

mivel ismerték az eredeti adatokat, így az összeadást és a számítást (aminek módja nyilvános) maguk is el tudták végezni. de nem csak ők, hanem a nemzetközi megfigyelők is és különböző civil szervezetek is.

senki nem talált semmi suskust még csak haloványan sem.


le kéne jönni erről az elcsalták a választást dologról, mert amíg ezzel vagy elfoglalva, addig nem jut időd azon gondolkozni, hogy miért ennyire béna az ellenzék.

dec. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
21%

Nálunk egy kisvárosban konkrétan tudom, hogy több szavazókörben is egész nap jelen voltak az ellenzék által delegált biztosok, aztán, az urnazárás után, gyakorlatilag elkezdték számolni őket, de a körzet fideszes főbarma, nagy mosollyal az arcán és egy tonnányi papirral a hóna alatt megjelent és gyakorlatilag hazaküldött minden ellenzéki szavazatszámlálót.

Ennyire voltak tiszták a választások és ennyit ér, hogy asszisztálsz ehhez.

dec. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
39%

#5 Nem tudom honnan "tudod" ezt de sejtem, ezt terjesztitek mert nem tudjátok felfogni az eredményt.

A szavazatszámlálókat nem lehet hazaküldeni. A szavazatszámlálók aláírása ott kell legyen a jegyzőkönyvön amivel lezárják a számlálást és ezt a jegyzőkönyvet most is megtalálod a valasztas.hu oldalán. Azok aláírása van a szavazóköri jegyzőkönyv végén akik ott voltak a számláláson VÉGIG és minden szavazatszámlálónak van róla másolata, tehát még út közben sem tudták ezeket a jegyzőkönyveket manipulálni.

Nagyon nem ugyanaz egy pártdelegált, aki előre bejelentett módon, hivatalosan vesz részt a szavazatszámláláson, mint a nap közben besétált párttagok, akiket valóban el kell küldeni mielőtt elkezdik megnyitni az urnákat.

Ennyi idő után is még ezzel a mesével előjönni nagyon szánalmas ám.

dec. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
5%

6, szánalmas, de vállalom és nem egy ilyen választásról tudunk.


Mondjuk úgy, hogy Orbán Viktor fellegvárához nagyon-nagyon közel vagyok és nagyon sok tudásunk van arról, hogy működik Magyarországon a választás a gyakorlatban és, maga az ország is.

És nem, nem az ellenzéktől, vagy az ellenzéki médiából, hanem itt vidéken, a vidéki emberektől, azoktól, akik elvileg életben tartják a NERt.

dec. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
89%
Miféle "szavazógép"? Semmilyen szavazógép nincs, a szavazatokat az ott levő választási bizottság számolta össze akik között ez is az is volt.
dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
76%
Minden ponton ott voltak a nemzetközi megfigyelők, és az ellenzéki pártok a központjukban ugyanúgy összeadták a szavazatokat, és hát nekik is ugyanaz jött ki. És ahogy már írták, nincs "szavazógép". Próbáljatok már erről az óvodás szintről feljebb lépni.
dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
9%

9, én egyes szám első személyben, vállalom, amit korábban irtam.

Nem szavazógép van, hanem elcsalt választások.

dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!