Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Választás! Ugye szavazókörönké...

Választás! Ugye szavazókörönként jelen voltak mindenhol az ellenzék ellenőrei, tehát ott nem nagyon lehetett susmus viszont a 10ezer körletből befutó szavazatokat a "szavazógép" számlálta össze amit ugye csak a fidesz ellenőrizett?

Figyelt kérdés
dec. 21. 01:40
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
0%
50, nem, itt arról volt szó, hogy ők ilyenről nem hallottak. Nem történt cáfolat azzal kapcsolatban, hogy tiszták lettek volna a választások Felcsúton.
dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
31%

Na várjatok. Én írtam rá az említett képviselőre, de a "gyakori" nem engedi kirakni pár percnél tovább a képmegosztás linkjét. Szóval köszi annak a valakinek, aki ezt szintén lementette, de nekem is megvan.

Annyit írt a képviselő, hogy nem hallottak ilyenről. Kérdés, hogy aki ezt állította, hogy kizavarták az ellenzéki számlálókat az honnan szedte ezt az infót, ha erről a helyi DK-sok sem tudnak?

Amúgy meg túl lett tolva ez az egész. Állított valaki egy hazugságot, amiről kiderült, hogy nem igaz.

dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
8%

52, én várok, de az, hogy valaki nem hallott valamiről, még egyik univerzumban sem jelentette azt a világtörténelem során, hogy az adott esemény nem történt meg.


Különben azt irták volna, hogy Felcsúton tiszták voltak a választások, de nem ez lett irva, csak, hogy ők ilyenről nem hallottak.

dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
31%

53


Jó, hát akkor egyszerűsítsünk: te erről honnan tudsz? Mert elég fura, hogy a számlálók között DK-sok is voltak, és még ők sem hallottak ilyesmiről.

dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
7%

54, Helyi vagyok Balázs Petit, személyesen ismerem, ezért Petizem.

Nem fogom neked kiadni, hogy kitől tudom, hidd el, ami a Kojotban volt, az számunkra itt helyben valóság.

Pillanatok alatt tettek tönkre életeket, családokat, vállalkozókat és legkevésbé sem az elcsalt választások a legnagyobb gond a rendszerrel, de ettől még, amit irtam, azt vállalom.

dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
31%

55


Én azt hiszem el, amit ő írt le. Na szevasz.

dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!