Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Választás! Ugye szavazókörönké...

Választás! Ugye szavazókörönként jelen voltak mindenhol az ellenzék ellenőrei, tehát ott nem nagyon lehetett susmus viszont a 10ezer körletből befutó szavazatokat a "szavazógép" számlálta össze amit ugye csak a fidesz ellenőrizett?

Figyelt kérdés
dec. 21. 01:40
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
0%

40


Láttam a linket a törlés előtt, amin kiderült, hogy hazudtál. Küldjem át privátban? Én lementettem. Nem nekem válaszolt, hanem az előttem írónak. Csak az oldal lekapja innen a képfeltöltés linkeket pár perc után.

dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
41, nem elég, hogy lehülyéztél, még meghazudtolsz is?
dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
64%

41, ezek után epekedve várom a linket, de, hogy ilyen személyeskedés után azt hiszem egy életre várhatod tőlem a bocsánatkérést.

Ha kell, biróság előtt vállalom a véleményem:

Magyarországon nincsenek szabad választások, a kormány választási csalások sorozatával nyert többször is.

dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
0%

42


Küldjem át privátban, hogy milyen választ kapott a másik hozzászóló?

Annyi van benne, hogy nem tapasztaltak olyan dolgokat, amit te állítottál.

Küldjem át vagy ne privátban a képfeltöltés linkjét?

dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

44, megsértettél, lehülyéztél és meghazudtoltál.

A véleményem meg fenntartom és Peti se állitotta azt, hogy nem történt ilyen.

dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
0%

45


Küldjem át a linket, amin ott virít, hogy hazudtál? Tényleg megkérdezte a csávó a politikust. Ami választ kapott, az nem téged igazol.


Akinek kell, írjon nekem privit.

dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
8%

46, nem hazudtam!

Magyarországon választási csalással nyer a kormány.

És tőled én nem kérek semmit, aki csak személyeskedéssel és mások megalázásával tud vitázni, az nem vitapartner.


A véleményemet fenntartva kivánok boldog karácsonyt.

dec. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
40%

47


Rendes leszek, bemásolom a választ:


"Mi nem hallottunk ilyen szabálytalanságról. Mi köszönjük az észrevételt és az aktivitást. Kellemes Ünnepeket kívánunk Önnek és Kedves családjának!"

dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
65%
48, Én meg arról nem hallottam, hogy Magyarországon 75%-al emelkedtek volna a bérek, aki ezt állitja, az hülye és hazug.
dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
22%

49


Jó, hát itt arról volt szó, amit te állítottál: hogy kizavarták az ellenzéki számlálókat Felcsúton. Miért nem a másik válaszolónak pattogsz, hogy miért merészelte megkérdezni a helyi ellenzéki képviselőt erről?

dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!