Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar média hirdeti...

Melyik magyar média hirdeti Sztálin és a Szovjetunió politikáját Magyarországon manapság?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés szól arról, hogy miért van az, hogy Sztálin és a Szovjetunió politikáját szabadon lehet hirdetni, míg Hitler a Német Birodalom politikája tiltólistán van.


Mindazonáltal bár van tévém, nincs a fal felé fordítva és nem is a Mezzo megy rajta egész nap, mégsem találkozom olyan műsorokkal, ahol ülnének a stúdióban és arról beszélnének, hogy milyen jó volt Sztálin és éljen Szovjetunió.


Az olyan válaszoktól most tekintsünk el, hogy M1, hírTV, Origo, mert ezek nem Sztálint propagálják, illetve attól is, hogy az ATV-n rendszeres vendégek az MSZP-sek, akik MSZMP-sek voltak, akik MDP-sek voltak vagy ha nem is ők, a nagyszüleik.


Konkrét műsorokra vagyok kíváncsi ahol arról beszélnek nap, mint nap, hogy milyen jó volt Sztálin idején a Szovjetunióban élni.



dec. 23. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Remélhetőleg egyik se.
dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
A jó ég se tudja hány csatornám van, de egy sincs közte, amelyik azt hirdetné, hogy jaj de jó volt Sztálin uralma alatt élni a Szovjetunióban.
dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Baromi rég néztem már tévét, viszont nem gondolnám, hogy elfogadott lenne a kommunista propaganda.
dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Torockai aki lényeget tekintve fideszes, gyakran szibériai haláltáborokba szeretné elhurcolni az ellenfeleit. Vagyis ő egyértelműen a Sztálini rendszert dicsőiti, élteti, de mindenképpen elfogadja.
dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Toroczkai nem szibériai haláltáborokba akarja elhurcolni az ellenfeleit, hanem a szibériai bérrabtartást propagálja, nem is feltétlenül az ellenfeleivel kapcsolatosan, hanem a "cigánybűnözőkkel" és a "politikus bűnözőkkel" kapcsolatosan. Ideológiailag sosem állt ki a kommunista, sztálinista eszmék mellett. Nem mellesleg a táborokba zárás a Hitleri Németországban is jelen volt, és azt nem lehet propagálni pozitív példaként Magyarországon, szemben Sztálinnal és a Szovjetunióval állítólag.


Én továbbra is azt a jelentős elérésű magyar tévéműsort, hírportált, YouTube csatornát keresem, ahol nap, mint nap azt propagálják, hogy milyen jó volt Sztálin idején a Szovjetunióban élni, és milyen jó lenne újra egy ugyanolyan rendszer.

dec. 23. 23:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A teljes megafon, M1, HirTV, vadbarmok, kuruczinfó, vagyis a teljes kesma és a jobboldali politikusok alá tartozó médiumok és lassan, de egyre biztosabban, már az ATV is.
dec. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Esetleg példát tudnál mutatni ezekből, ahol a Sztálini Szovjetuniót éltetik?


A kérdésben leírtam, hogy nekem egészen pontosan azok a műsorok kellenek, ahol ezt a témát propagálják. Nem érdekel, hogy valaki ma Oroszország mellett áll ki nyíltan vagy burkoltan, mert az pillanatnyi politikai érdekből teszi.


Az a műsor kell, ahol Sztálin és a Szovjetunió mellett állnak ki, mert állítólag ez általános a médiában, míg a Hitler mellett kiállókat üldözik és letiltják.


A Kuruncinfót pl felsoroltad oroszpártisága miatt, de ettől függetlenül én ott nem olvastam még olyat, hogy kiállnának a sztálini Szovjetunió mellett, sőt ők inkább Hitlert propagálják a történelemből.

dec. 24. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!