Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hazai "demokraták" miért...

A hazai "demokraták" miért karácsonyoznak, ha ez egy keresztény ünnep, ők pedig megvetik a kereszténységet?

Figyelt kérdés

dec. 25. 08:35
1 2 3 4 5
 1/43 Molyember ***** válasza:
43%

Semmi közöd hozzá, hogy más mit csinál, és milyen ünnepet tart.

Egyébként te befogadnál egy közel-keleti házaspárt éjszakára, amikor úgy tűnik, a nő szülni fog, vagy elzavarnád őket?

dec. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
12%
Azért azt tegyük hozzá, hogy másról szól a karácsony a libbantaknál, mint a normális embereknél. Náluk nem a család vagy a szeretet a lényeg, hanem amit a reklámok mondanak nekik: költeni, vásárolni, gazdagítani a multikat.
dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
15%
Ezt én sem értem. Gyűlölök egy adott vallást, de azért megtartom az ünnepeit.
dec. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Molyember ***** válasza:
78%
Azért nem érted, mert hibás feltevésből indulsz ki (a kereszténység gyűlölete), és képtelen vagy mást gondolni, mert akkor nem lenne értelme a felháborodásodnak. Így csinál az emberből hülyét, ha nem érti a saját érzéseit.
dec. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 qkker1 ***** válasza:
76%
"libbant" ateista vagyok, de nem ítélem el egyik vallást sem, így is van bajod azzal, hogy ünnepeljük a Karácsonyt?!
dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
74%

A fenyőfadíszítés, lakomázás, ajàndékozàs, leginkább a pogány szaturnàlia ünnepböl eredetezhetö.


Inkább kérdezd meg a keresztényeket, miért így ünnepelnek, mert ilyenek nincsenek a bibliában...

dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
81%
A fideszes hamis keresztények is karacsonyoznak, a magyaroktól ellopott pénz ünnepe számukra a karácsony. Nagyon szomorú ez.
dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
81%
Ez valami gyűlölet-keresztény irányzat? Az a fő üzenete a fidesz-kereszténységnek, hogy gyűlölni kell mindenkit?
dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
81%
Egyrészt az igazi kereszténységet, amit pl Iványi Gábor képvisel, azt nem vetjük meg, csak az álkeresztény fasisztákat, másrészt a karácsonyt ateistaként is lehet ünnepelni, mint a szeretet ünnepe
dec. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
25%

4


Már bocs, de egész évben rengeteg(!) olyan hozzászólást olvasok, hogy én egy hülye vagyok, mert keresztény vagyok, meg, hogy az országban már szinte nem is maradt keresztény, meg amúgy is egy régi elmaradott dolog.

És ilyen hozzászólásokban tobzódik többek között ez az oldal is.

Akik ilyen véleménnyel vannak, azok miért karácsonyoznak?

dec. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!