Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre az EP-választáson...

Jövőre az EP-választáson visszavágva az előválasztásért a DK kilapítja Dobrev Klára egykori ellenfeleit?

Figyelt kérdés

A közvélemény-kutatások átlaga szerint:

DK (Dobrev Klára) 14,1%

Nép Pártján (Jakab Péter) 1,2%

MMN (Márki-Zay Péter) 0,7%

Karácsony Gergely egykori hátországát adó MSZP 2,7%, LMP 2,4%, Párbeszéd 1,2%.

[link]



dec. 26. 19:21
1 2 3 4
 31/38 DK-s ***** válasza:
0%

#30-nak:


Az első pár sorodnál kiakadtam, úgyhogy csak arra reagálok:


"Mit gondolsz, milyen hatással volt ez azokra, akik szerettek volna kormányt váltani, de nem Gyurcsányt akarták visszahozni."


Milyennel? Az, hogy Gyurcsány nyílt lapokkal játszott, és megmondta a "frankót"?


Tehát te helyesled hogy maikizajék a kormány elleni kampányt Gyurcsány elleni kampányba fordították, és hogy a személyes népszerűsége növelése érdekében beáldozta az összefogás eredeti célját?


Ő szerepelni akart, valaki akart lenni, és qrvára lexarta hogy ez mibe fog kerülni. Bár egy gerinctelen patkány volt aki állandóan össze-vissza hazudozott, a DK mégis hajlandó volt beállni mögé. A cél szentesíti az eszközt.


De amikor már a DK és Gyurcsány került makizaj célkeresztjébe a kormány helyett, ott betelt a pohár.


Egyáltalán! Mégis mit képzeltél, és mit képzelt makizaj?


Annak a szájába xarik bele, akitől a legjobban függ?! Vagy totál idióta volt, egy gyenge-elméjű, vagy az, aminek mindig is gondoltam, első pillanattól: egy fideszes troll.

dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

#4 Érdekes módon MZP csoportjaiban egyetlen egyszer sem láttam, hogy fideszes szennyoldalak Gyurcsányt, vagy Dobrev Klárát lejárató cikkeit posztolgatták volna nagy előszeretettel még az adminok is, és azt lájkolgatták, kommentelték volna nagy élvezettel a többiek.

Míg a DK-ás csoportokban volt minden, Prosti Srácok, Demokrata, Mandiner, még a Vadpajtások is. Bizonyára rengeteg fideszes provokátor is lehetett közöttük, nehezen lehetett őket megkülönböztetni a DK-soktól. Tudták, hogy ti vagytok a leggyengébb láncszem az összefogásban, titeket lehet és érdemes hergelni. De hát az adminok is?!

Ami azt illeti, most sem lehet téged sem megkülönböztetni egy fideszes trolltól, ahogy itt Makizajozol.

dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 DK-s ***** válasza:
52%

#32-nek:


Ebben a "hergelhető" kérdésben tévedsz.


Gyurcsánynak egyetlen szavába került volna, hogy ne úgy alakuljanak a dolgok, ahogy alakultak. Hiába hergeltek minket.


de Gyurcsány hallgatott amikor beszélnie kellett volna, és ezzel mindennél többet mondott. Legalábbis nekünk.

dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Ezt tudtuk mi is.
dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 DK-s ***** válasza:
52%

#34-nek:


Akkor viszont próbálj rendet rakni, a velünk kapcsolatos gondolataid között.


Azt mondod hogy mi voltunk a leggyengébb láncszem, miközben elismered hogy tudod, hogy nálunk fegyelem van, a központi direktívát követjük. És ez igaz a szavazók nagy részére is.

dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is tudtam. Pontosan ugyanolyan vezérelvűek vagytok ti is mint a narancsosok. És most szépen el is ismertél mindent, amit eddig is tudtam rólatok. Azt hogy Gyurcsány és a DK végig a bukásra játszott, mert nem bírtátok elviselni, hogy nem a ti jelöltetek nyerte meg az előválasztást. Ti segítettétek negyedszerre is kétharmadhoz Orbánt, mint ahogy teszitek ezt már 14. éve.

Nincs több hozzáfűzni valóm.

dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 DK-s ***** válasza:
0%

#36-nak:


Nagyon csúnyán kiforgattad a tényeket, hogy a neked tetsző összképet hozzák ki. Ez is narancsos tulajdonság.


Nem játszottunk bukásra, mert ez így nem igaz. Nem tettünk mást, mint a te fajtád szokott. Azok, akik inkább Orbánt hagyják hatalomban maradni, minthogy a DK-ra szavazzanak, vagy olyan összefogásra, amelyben a DK is benne van.


Mi is inkább vállaltuk a bukás kockázatát, mintsem hogy MZP-t támogassuk. Szerintem adott elégséges okot a DK-sok gyűlöletére. Miért segítettünk volna egy olyan senkiházit, aki a saját maga sztárolásával, és az egyéni ambíciói kielégítésével volt elfoglalva?


És most következzen egy beismerő vallomás: én személy szerint a FIDESZRE szavaztam. Ezt kapd ki!Inkább a csüngőhasú mangalica akit már kénytelen voltam megszokni, minthogy egy ilyen felkapaszkodott nímand!

dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Persze, tudtam is hogy az is benne van a pakliban, hogy egy fideszes troll vagy.

Ami meg az én "fajtámat" illeti, az biztos az ellenzéki összefogásra szavazott, hiszen én magam is oda szavaztam.

dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!