Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisoknak mi bajuk...

A balliberálisoknak mi bajuk a keresztényekkel?

Figyelt kérdés

Érzek egyfajta lenézést a részükről. Állandóan támadják a kereszténységet. A Bibliát mesekönyvnek nevezik. Agymosott bolondnak tartják a hívőket. Minden papot pedofiloznak. Elvennék az egyházak állami támogatását.

Egyszerűen nem tartják tiszteletben a keresztény értékrendet.

Bezzeg ugyanúgy karácsonyoznak...


dec. 27. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nincs bajom velük kollektíven.

De van sok patkány, aki védőpajzsként tartja maga előtt a vallást, színészkedi a kereszténységet és ha erre valaki felhívja a figyelmét, akkor azt mondja, hogy minden keresztényt támadnak.

dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A kettőnek semmi köze egymáshoz. Csak te érzed így, illetve az álkeresztény, pedofil simogató kormány mossa az agyad ilyesmivel.
dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%

Az, hogy a keresztényeknek vannak elvei.


A baloldalnak meg nincs. Úgy táncolnak ahogy Brüsszelben fütyülnek.

dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Az, hogy arra nevelik az embereket, hogy a szexet szégyellni kell, a melegek nem házasodhatnak, transzneműek nem léteznek, persze mellette a pedofil papokat bőszen bújtatják.


A házaséletben a férfi dolgozzon, legyen macsó, verje meg a feleségét, a feleség legyen háziszolga, akinek nincs más az életben mint a főzés meg a szaros pelenkák. Ha a fiú gyerek ki akar próbálni valami lányos dolgot, akkor meg kell verni stb.


Borzasztóan bigott, vaskalapos társaság.


Megjegyzem nem tartom magam baloldalinak, igaz jobboldalinak sem, de nekem ez a véleményem. És mielőtt jön valaki, hogy "Az Iszlám jobb", nem nem jobb. Minden vallást megvetek, én úgy vagyok vele, hogyha valaki a természetfelettivel akar foglalkozni, akkor inkább az okkultizmust űzze, boszorkányság, káosz mágia stb. érdekes módon ilyen berkekben nem a bigottak tobzódnak.

dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Nincs bajom velük, csak ne közpénzből tartsák el az egyházukat. Főleg ne játszák át a köztulajdont az egyháznak, "elveszítve annak közpénz jellegét".

"Bezzeg ugyanúgy karácsonyoznak..."

Nem ugyanúgy, hanem máshogy, pl templomba nem megyünk. A karácsony meg eleve egy ősi pogány ünnep, a téli napforduló ünnepe szerte az északi féltekén.

dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
#5 Ráadásul a magyar karácsony szó az ősszláv "karacsun"-ból származik, ami egyszerűen "napfordulót" jelent.
dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Én jelentettem a kérdést, hogy az egész csak kitaláció.
dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a horogkeresztények bökik a szemüket leginkább.
dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Nincs olyan szó hogy balliberális. A keresztényekkel az a probléma, hogy többségüknek ha a pap azt mondja, hogy ugorjanak a kútba, akkor megkérdezik hogy melyikbe. Ha a pap azt mondja, hogy szavazzanak a hazájuk ellen, akkor pedig így tesznek.
dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

A keresztény értékek és az egyház lopásai valamint a fidesz összeegyeztethetetlennek.

A keresztenyekkel semmi baj sincs.

dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!