Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most koppannak majd sokan a...

Most koppannak majd sokan a babaváró miatt?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt felvették mintha ez valami ingyenpénz lenne, aztán sokaknál csak most esik le hogy ez bizony hitel, vagyis az egészet vissza kell fizetni. Sokan erre nem gondoltak mikor felvették a több tízmillió Forintot? Vagy el sem jutott a tudatukig csak látták a pénzesőt a szemük előtt?

dec. 28. 08:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha valakinek a hitel szó nem volt világos, az így járt.
dec. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
#1 Én is ezt mondom. Sebaj, majd lesz egy devizahitel 2.0 aztán talán rámegy ez a kormány is. Mert ha nyögni kell a törlesztőrészleteket akkor a szavazás sem megy olyan jó szájízzel mint évekkel ez előtt mikor jöttek az ingyenmilliók.
dec. 28. 08:30
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
A remény hal meg utoljára.
dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
38%

Mi felvettük és végig tisztában voltunk azzal, hogy ha a feltételeket nem teljesítjük, akkor hitelként funkcionál.

Miért beszélsz kérdező baromságot?

dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#4 Igen, ti. Viszont a környezetemben például sokan nem. Sokan egyfajta ingyenpénzként fogták fel az egészet.
dec. 28. 09:16
 6/38 anonim ***** válasza:
15%
#4 és akkor ha a te környezetedben idióták vannak, akkor az miért minősít mindenkit vagy sokakat, akik felvették? Mi a lényege ennek a kérdésnek azon kívül, hogy a családosokat kell fikázni jó libsi módra megint? Irigyek vagytok? Csináljatok gyereket és éljetek normális családi életet a pride meg a többi baromság helyett.
dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén szólva a környezetemben csak azt láttam,hogy mindenki ingyen pénzként fogja fel,köztük az egyik rokonom is,aki folyamatosan rinyál és sajnáltatja magát,mikor rájött,hogy ez bizony nem ingyen pénz...

Nyilván vannak olyanok,akik tisztában vannak a dolgokkal,de én azt látom,hogy a legtöbb ember tényleg azt hiszi,hogy ez ingyen pénz...


"miért minősít mindenkit vagy sokakat, akik felvették"

"a családosokat kell fikázni jó libsi módra"

Még szerencse,hogy te senkit nem minősítesz XD

dec. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 D-Mano ***** válasza:
85%

I.)

Én 100% együttérzek a deviza-károsultakkal, nem is hibáztatom őket, nagy szemétség és szélhámosság volt az- most nem mennék bele abba a vitába, hogy kell-e/ lehet-e sajnálni a deviza-károsultakat, kinek a hibája, felelőssége stb...

DE:

Aki a devizás eset után, abból nem tanulva, alapos megfontolás nélkül felvette a babavárót, és pórul jár vele, azt már nem tudom sajnálni, az egyszerűen gyengeelméjű.

-Az a gond, hogy a (magyar) gazdaság egy összefüggő, komplex rendszer: az egyének gazdasági, pénzügyi viselkedése, döntései hatással vannak az egész rendszerre, amely hatással van minden benne lévő egyénre. Egy hitelkárosult nem tényező, az csak az ő baja, de ha tömegesen lesznek hitelkárosultak az emberek, akkor az az egész gazdaságnak árt, ami visszahat az egyénekre, azokra is, akik pénzügyileg jó döntéseket hoztak egyéni szinten...


II.)

Egy valóban családbarát kormány NEM HITELBEN ad családtámogatásokat, nem arra játszik, hogy eladósítsa a családokat. Ennyit a háttérhatalmat kiszolgáló Fideszes politikus senkiháziakról is...

dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom sajnálni az olyan embereket, akik képesek voltak a semmire belevágni gyerekprojektbe. Továbbra is kitartok amellett, hogy csak stabil, élhető háttérre lehet gyereket vállalni - és nem diszkriminációval, két életre eladósító hitelekkel.
dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
39%
Semmi gond: a társadalom többi tagjai, köztük a szingli horda tagjai is eltartják ismét ezeket.
dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!