Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán korszak vagy a Gyurcsány...

Orbán korszak vagy a Gyurcsány korszakot szeretétek jobban? Indokoljátok meg miért.

Figyelt kérdés
dec. 30. 14:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Gyurcsány 2004 őszén lett miniszterelnök és 2009 tavaszán mondott le.
dec. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

#10 "A Gyurcsány-korszak az csak 1-2 év volt, nem?..."

Gyurcsány 2004. szeptemberétől volt miniszterelnök 2009. áprilisáig. Ez 2 cikluson átívelő közel 5 év volt.

dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
38%
A Gyurcsány korszakban jobban éltünk. Munkanélküliségi gondjaim pedig kizárólag az Orbán kormány alatt voltak. Pedig a Gyurcsányékat sem szerettem.
dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

Gyurcsányt, töredékét adóztam és sokkal magasabb volt a reálkeresetem.

Baromság hogy 2002-2010 közt nem lehetett dolgozni. Akinek rendes szakmája volt nem ilyen 8 általános 14 év alatt simán tudott dolgozni. Most is a nyugati multiknak való totális gerincre vágódás és bepucsítás miatt van a tanulatlan rétegnek droid munkája.


Egy jó szakember akkor is simán megélt, az más kérdés hogy ez egy tanulatlan buta ország és csak alja munkára való mert egy alja kormánynak nem áll érdekébe hogy magas hozzáadott értékel versenyképes legyen.

dec. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!