Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali média mikor unja...

Baloldali média mikor unja már meg az ilyen témákat, mint drámai fogyasztás visszaesés, hitelből él mindenki, megfizethetetlen üzemanyagárak, stb.? Ők hol élnek? Karácsony előtt, majd most után is tömve az utak, tele a boltok, mindenki meg van őrülve

Figyelt kérdés
dec. 31. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Hitelből él mindenki???

Megfizethetetlen üzemanyagárak???

dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Én már régóta csak jót röhögök 😂

Most voltam a Széll Kálmán téren, tömegek állnak, mert indulnak a buszok Bécsbe, mert ott töltik a Szilveszter éjszakát az emberek 😂

dec. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Ma már csak mutatóban láttam pezsgőt a polcokon. Tüzijáékos előtt kígyózó sorok...
dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Molyember ***** válasza:
24%
Te mikor unod meg a baloldali médiát? A kétharmad stabil, a gazdaság erősödik, a magyaroknak van pénzük, stb. Akkor minek olvasol ilyesmit? Dőlj hátra, az ország a tiétek, és az is marad.
dec. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom akkor unják majd meg, mikor a fidesz média megunja az “XY meg akarja támadni a magyarokat” típusú félelemkeltő reklámokat, na meg ha vége lesz a rendeleti veszélyhelyzeti kormányzásnak.
dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Már kezdtem aggódni, hogy elmarad a napi "tömve vannak a boltok és az utak, tehát gazdagság van" típusú kérdés.
dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%

6


Ha egyszer tömve vannak a boltok és a szállodák, akkor mit írjak?

dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Molyember ***** válasza:
91%
Hetes/kérdező, hány profilról dolgozol?
dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Baloldali média mikor unja már meg az ilyen témákat, mint drámai fogyasztás visszaesés"


"Nagy Márton: Ez már fogyasztási sokk"

[link]

Én nem gondolom, hogy a tárcavezető gazdaságfejlesztési Nagy Márton miniszter úr baloldali lenne.

dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

7


Egy profilról sem tudom átverni a saját szemem a boltokban.

dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!