Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Corvinus Egyetemen miért...

A Corvinus Egyetemen miért diszkriminálják a levelezőn tanulni vágyókat azzal,hogy nincs támogatott képzés?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben sérti az egyenlő bánásmód elvét, hogy levelezős képzésen nem lehet állami támogatással (vagy Corvinus ösztöndíjjal) tanulni, hanem csak költségtérítésesen és levelezőn 800 ezer/félév egy képzés.

Annyit nem is biztos,hogy ér.


Én a BSC elvégzése után nem akarok nappalin tanulni MSC-t,hanem dolgozni és mellette levelezőn.


dec. 31. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mert csak az elitnek van fenntartva az adott egyetem. Ezért olyan követelményeket támasztanak, amit a bérből és fizetésből élő középosztály nem tud finanszírozni, hiába a kiváló ész, a pontszám. Ha nagy nehezen bekerül egy zseni gyerek, de középosztályból, ott a tanárok lesznek azok akik félévkor megfogják rántani.
dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó az ELTE is.
dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
2 ELTE már rég nem jó, nincs, illetve alig van jó tanár. Csomó töltelék-tantárggyal próbálják kijátszani a tanárhiányt. Katasztrófa ami itt folyik. Én is azt hittem, hogy hű a "nagy" ELTE.. aztán szembesülni a valósággal a gyerekem tapasztalata alapján, nekem akinek az egyik be nem teljesült álma-egyetem, hááát.
dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el Pécsnél így is klasszisokkal jobb szakmailag.
dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Az ELTE-nek egyetlen előnye van még, hogy aki Ázsiába készül annál egy plusz pont, egy itt szerzett diploma. Ott még jól cseng.


Próbálj meg egy másodképzéses ösztöndíjjal kijutni. Ez egy kiugrási lehetőség szakmailag és tanulásilag. Meg nyelv miatt. De itthon semmit, ha csak nem a felső körökben vagy..

dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki levelezőn tanul, az dolgozik, így van pénz megfizetni a képzés árát.
dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6#


Akkor a többi egyetemen, miért indul államilag támogatott levelező képzés?


Ez nem pilótaképzés, hogy garantáltan milliós fizetésed lesz, miután megkaptad a papírt.

dec. 31. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ne vedd igénybe, ennyi.
dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Justinianus ***** válasza:
100%

"Teljes mértékben sérti az egyenlő bánásmód elvét"

Ott bukik a mutatvány, hogy nem sérti, csak te ráfogtad.

jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!