Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó lenne, ha az LMP javaslatár...

Jó lenne, ha az LMP javaslatára betiltanák a tüzijátékot és a petárdát?

Figyelt kérdés

Még mindig vannak hülye, barom, felelőtlen emberek, akik miatt a tűzoltóknak kockáztatniuk kell az életüket. Sosem tűnnek el.

Elképesztő...

[link]



jan. 1. 10:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Jó is meg nem is, hisz szilveszterhez hozzátartozik a tűzijáték! de aki ész nélkül csinálja azzal nekem is bajom ban.
jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Leírtak valamit ami vagy igaz vagy nem ,az LMP súlytalan viccpárt ,inkább ne avatkozzon bele semmibe .
jan. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Jó lenne, ha betiltanák. Nekem mindegy kinek a javaslatára.
jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Jó lenne ha normálisan korlátozva lenne. pl 23:30-00:30 ig lehet csak.

Egy csomóan lementek és lőttek fel tűzijátékot a 10 emeletes házból. Ezzel még nem is feltétlenül van gond. Fura mód a házba egy fideszkomcsi lakik csak, no neki sikerült csak hogy a tűzijáték indítókat szépen otthagyta az okádása közepén a ház előtt. A többi libsi hazaáruló meg kidobta a szemetesbe.


Az extra poén ez a fideszkomcsi nyafogja folyamatosan hogy koszos a város, persze karigeri miatt.

jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
4-es te a cseka ügynöke vagy ?ott használták ezt a módszert
jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Én a kutya és más hobbyállat tartását tiltanám be, mert a sok felelőtlen gazdi rosszul tartja őket. Naponta lehet olvasni, milyen körülmények közül mentenek ki szerencsétlen állatokat. Erre a te logikád mentén egy megoldás van: a tiltás.
jan. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

#6: jó ötlet. A kutyatartást is engedélyhez, vagy valami alap oktatáshoz kéne kötni.

De ennek mi köze van ehhez a kérdéshez?

jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 csak a kérdező és az LMP törvényhozási logikájára fűztem rá, bár kár volt, ezen az oldalon a logika nem az emberek erőssége.
jan. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
min 5 milliárdot költöttek az "emberek" erre a fényes és durrrantós mókára , jó üzlet ez nem fogják betiltani
jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
ezt a számadatot támaszd már alá valamivel 9-es
jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!