Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vidékiek miért nem szavazhat...

A vidékiek miért nem szavazhatnak a főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés
Budapest nem csak 1 város. Hanem a FŐVÁROS. Így minden magyar állampolgárt megilletne a szavazás joga. Én debreceniként biztosan nem erre a karigerire szavaznék. Teljesen tönkreteszi a fővárost. Bár hálistennek 2 évente 1 napot vagyok a pesti gettóban az is elég belőle. Az előző Polgi alatt legalább lehetett közlekedni.

jan. 1. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Én nem akarom, hogy egy falusi azzal bűntessen, hogy direkt a legszarabbra szavaz, mert nekem a juhok farán túl is van élet.
jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Kezdeményezz népszavazást kerdező.
jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Köszönjük. Mivel kétévente csak egy napot vagy ott, nyilvánvaló, hogy nem tapasztalat alapján beszélsz, hanem a fidesz propagandát fújod. A gazdáid nem nagyon tudják megemészteni, hogy a főváros nincs leuralva, ezért mindenhol, mindenféle félinformációval etetik a népet, plusz orbitális pénzügyi szopatás alatt van a főváros, mert képes volt nem szavazni a dakota hájasnak megfelelően. Nagyon primitív az, aki ezt nem látja át.
jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen alapon minden uniós polgár aki egy két napot van Magyarországon az is szavazhatna.
jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#5-ös, Ha ez az ára,hogy elűzzük K.G-jlyt akkor legyen!!!
jan. 1. 20:12
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Voltam tavaly egy hetet Debrecenben, részt vehetek ott a polgármester választáson? És ha nem, akkor miért nem?


Na pont ezért nem szólhatsz te sem bele, hogy ki legyen Budapesten a főpolgármester.

jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#7!! Az hogy 2022-ben voltál Debrecenben az nem mérvadó!! Budapest a FŐVÁROS!!!!!!!!!! Minden magyar ember fővárosa
jan. 1. 20:22
 8/24 anonim ***** válasza:
9%

Ti hogy szerepeltetek a PISA teszten? Gondolom rosszul... a kérdező világosan leírta miért lehetne a vidékieknek is beleszólása a dologba. FŐVÁROS, tehát az egész országot képviseli. Nem azért akar szavazni a kérdező, mert néha arra téved.


Ez egy remek ötlet, én szívesen szavaznék a főpolgármester választáson.

jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

Budapest egy város, miért ugatna bele olyan aki nem lakik ott?

De tudod mit szavazhass te is Majlátpusztáról, de akkor én is szavazhatok nálad.

jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Az egész országot az országgyűlés képviseli, nem pedig a főváros. Arra meg pont szavazhat a kérdező is.
jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!