Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vidékiek miért nem szavazhat...

A vidékiek miért nem szavazhatnak a főpolgármester választáson?

Figyelt kérdés
Budapest nem csak 1 város. Hanem a FŐVÁROS. Így minden magyar állampolgárt megilletne a szavazás joga. Én debreceniként biztosan nem erre a karigerire szavaznék. Teljesen tönkreteszi a fővárost. Bár hálistennek 2 évente 1 napot vagyok a pesti gettóban az is elég belőle. Az előző Polgi alatt legalább lehetett közlekedni.

jan. 1. 20:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
80%

20/20

"Az országgyűlési szavazáson igen sokan szavaznak, akik még életükben nem voltak Magyarországon, de még a térképen sem tudják megmutatni, hogy hol van."


Ez is a fidesz bűne, olyanok pofáznak bele milyen adórendszerbe éljek és olyan áfát fizessek, olyan mély egészségügyi krízisbe aki a büdös életbe nem élt itt, egy fillért nem adózott ide.


Köszönd vityókádnak ezek a haszonleső nagy nemzetyi élősdik csak kapni szeretnek semmit nem adnak.

jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

#21 Minden magyar állampolgársággal rendelkező zavazhat az ogy szavazáson. Ez már a legelejétől az alkotmányban van. Az USÁ-ba 45 éve emigrált ugyanúgy, mint az erdélyi. Egyik sem él Mo-n. Köszönd a jogállaniságnak, meg az EU tagállamoknak, ahol szintén ugyanígy van...

Fejezd be a hörgést, eszemben sincs energiát fordítani a pesti polgi választásra, tőlem aztán az lesz a vezíretek, akit akartok...

jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Minden normális országban elv az egy ember-egy szavazat. Azt el tudom képzelni, hogy aki nem a lakóhelyén dolgozik, választhasson hol szavaz, a lakó-, vagy a munkahelyén. Függetlenül attól, hogy ez sehol sincs így, de akkor is csak vagy-vagy alapon.
jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#21 Te most komolyan arra sértődtél be, hogy én jól érzem magam vidéken, vagy arra, hogy nem akarok a főpolgi választáson szavazni? 🤣🤣🤣

Az igen! 🙈

jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!