Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A külügy miniszterünknem nem...

A külügy miniszterünknem nem kellene lemondania-Magyar állampolgárt gyilkolt meg a Hamász-?

Figyelt kérdés
jan. 2. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Miért kellene lemondania ezért? Az a állampolgár biztos allergiás volt a Hummuszra vagy túl sok hummuszt evett egyszerre és belehalt, tudod az is káros ha valamiből túl sokat eszik egyszerre az ember. De még mindig nem értem mi köze van ehez egy külügy miniszternek.
jan. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Sőt, Karácsony Gergely is mondjon le emiatt, kb annyi köze van ehhez.
jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha ez igaz, akkor ez valóban hatalmas presztízs vesztés és valóban a külügyminisztérium kudarca. Jelzés értékű milyen keveset ér a magyar állampolgár élete.

De nem élünk olyan országban, olyan demokratikus környezetben hogy ez akár a kutyát is érdekelné.

jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
ez a kérdező hülye
jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező! Ha te felmondasz azért a munkahelyeden, mert én idehaza odaégetem a teát, akkor helyt adok a felvetésednek!
jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy lehet a teát oda égetni???
jan. 3. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:
pont úgy mint ahogy ilyen hülye kérdést feltenni
jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Beteg vagy kezeltesd magad.
jan. 3. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem vagyok, de hogy te agybeteg vagy az fix
jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!