Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért nem szerepe...

Magyarország miért nem szerepel az Eurovíziós dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
Azt én is észrevettem, nem objektív a szavazás, de attól még egy jó buli, nem látom értelmét, hogy ebből is kivonultunk.

jan. 2. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert Tóth Gabit akarják küldeni, de ennyire még az Eurovíziósok sem teszik le a lécet.
jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Mert kilépett belőle.


Liberális rendezvény, ahol nem a hang számít, hanem, hogy mennyire woke,pc az előadó.

jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: De miért ne lehetne részt venni egy liberális rendezvényen? Ha itthon liberális kormány lenne, akkor se gondolnám, hogy ne lehetne pl egy Kurultájon részt venni, de ez csak egy példa.
jan. 2. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Idehaza nincs elég búza, amiből érdemes lenne válogatni, hogy esélyünk legyen a győzelemre!
jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Szánalmas roncsderbi, ahol az aktuállibsi politika erősen meghatározza az eredményeket.


Egyáltalán nem dicsőség rajta elindulni és nem dicsőség megnyerni.

jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5: Nekem egyik mostani zenés tehetségkutatón sem tűnik úgy, hogy a tehetségre mennének, mégsem szűnnek meg ezek sem.

Nem mondtam, hogy dicsőség rajta elindulni vagy megnyerni, de nem venném el senkitől sem a lehetőséget, ha szeretné mégis megméretni magát. Értem, hogy neked pl nem tetszik, de nem mindenki gondolja úgy az országban, ahogy te. Másnak pedig meg lehetne hagyni ezt a lehetőséget, megnézni meg nem lenne akkor sem muszáj.

jan. 2. 17:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6


Ezzel kapcsolatban nem nálam kell reklamálni

jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert a győzelmi esélyhez Krúbit, Azariát stb léne kiküldeni. De ugye őket nem tudja megvenni a fidesz kilóra mert önerőből népszerűek nem ilyen kiégett komcsik mint a nagyferó, meg a kárpátok madonnája aki egyedül töltötte az évet csak nem lehet már számolni hányan tömték a likát a "krauszán" kívül.... Amúgy meg a válaszolók szerint ha nagy libsizés van akkor a házasságtörés szerintük a libsiknél menő így instant a tótgabi nyerhetne aki férjezett asszonyként fricskázik :)
jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
3: mert a Kurultáj kvázi semmibe nem kerül, az eurovíziós fesztiválra nevezésnek viszont tetemes költségei vannak.
jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9: Nem tudom, hogy melyik mennyibe kerül, de a Kurultáj amúgy is csak egy példa volt.

Amit tudok, hogy az Eurovízió 2022-ben valóban megdrágult, de Magyarország már előtte visszalépett.

jan. 2. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!