Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinál Vitézy Dávid,...

Mit csinál Vitézy Dávid, miután a Momentum eldöntötte, hogy nem indulhat a főpolgi választáson?

Figyelt kérdés

#momentum #főpolgi választás
jan. 2. 20:37
A kérdező szavazást indított:
tudomásul veszi és nem indul
a Dunának megy
elindul a Momentum engedélye nélkül
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Hazamegy és egész nap csak sírni fog a sarokban.
jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem már csak azért is indul, amúgy a LMP támogatásáról volt szó, nem Momentumról.
jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Tudom, de a Momentum már eldöntötte, hogy LMP támogatással sem indulhat.
jan. 3. 08:05
 4/15 Blackfyre ***** válasza:
#Kérdező: Egy linket küldenél, annak aki nem hallott az egészről?
jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Sajnos nem mentettem el, de az Indexen olvastam.
jan. 3. 18:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: miért nyalsz be minden hülyeséget az indexről?

Szerinted reális dolog, hogy a momentum eldönti, hogy az LMP kit indít?

Nem éreznéd picit sem furcsánek, ha így lenne?

jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 A Momentum hajlamos ilyen "döntéseket" hozni. Volt már olyan javaslatuk - ezt egy kitelepülésükön néhány éve az aktivistájuk megerősítette -, hogy a nyugdíjasoktól vonják meg a szavazati jogot. Másik ötletük a választói korhatár leszállítása 16 évre. Ebbe belefér, hogy belebeszéljenek más pártok jelölésébe is.
jan. 6. 15:44
 8/15 Blackfyre ***** válasza:
0%

7-es: Miért mondod vissza a Fidesz propagandát? Az egy magánvélemény volt, nem a pártté, és ott se konkrét megvonásról volt szó.

[link]

jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Blackfyre-nek teljesen igaza van, ez soha nem volt hivatlos momentumos álláspont, ráadásul Kádár nem volt vezetője a Momentumnak.


A 16 év egy teljesen vitaképes ötlet, lehet, hogy nem jó (igazán magam sem tudom), de egy olyan kérdés, amelyet meg lehet vitatni.

Egyébként Ausztriában vagy Belgiumban 16 a korhatár.


És hogyan gondoltad, hogy a Momentum "megtiltja", hogy másik párt valakit jelöljön?

Szerintem nagy hülyeség az LMP részéről Vitézy (egyszerűen arról lehet szó, hogy bármit megcsinálnak, hogy valaki még beszéljen róluk), de másik párt ez nem tilthatja meg.

jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 "Szerintem nagy hülyeség az LMP részéről..." Ez csak a szavazatszámlás lezárultakor derül ki. Addig marad a "kockázat nélkül nincs üzlet" gondolkodásmód.
jan. 7. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!