Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt a véleménye a magyarok...

Mi volt a véleménye a magyarokról?

Figyelt kérdés
A Vasgárda vezetőjére gondolok, akinek a nevét nem hiszem, hogy le tudom írni.Gondolom gyűlölte őket, mindenkit gyűlölt, aki nem román volt, de lehet rosszul hiszem.

jan. 2. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Nincs új a nap alatt, sima fasiszták voltak. Kb a migytyánk román megfelelője.

Ezek a sablon nácik mindig ugyan olyanok csak mást utálnak attól függően hol alakulnak.

jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%

1-es hülyeseget beszél.

ahogy a hungaristák,úgy a vasgárdisták se vallották a fajelméletet,

a vasgárdistáknak semmi bajuk nem volt a magyarokkal,hiszen ők vallás alapján különböztették meg az embereket, így mivel a magyarok keresztények,így semmi bajuk nem volt.

a zsidókat is nem a származásuk,fajuk miatt nemszerették,hanem a vallásuk miatt,illetve nem kiírtani,hanem kitoloncolni akarták.


a Hungarista ideologia se vallotta a fajelméletet,hanem inkabb a kárpátmedencei népek szövettségét tűzte ki célul.

a hungarizmus nem vallás vagy faji alapon különböztette meg az embereket,hanem úgy,hogy mennyire vállnak a haza hasznára. azaz,ha rendesen dolgozol,betartod a törvényeket és hű vagy a hazádhoz akkor az államnak nincs baja veled.


(mielött jönnének a tudatlanok, Szálasi csak német bábként volt hatalmon, minden zsidő üldözés, dunába lövetés,deportálás a nemetek kivánsága szerint történt, a hungarizmus nagyon nem egyenlő a nácizmussal,ahogy Szálasi se egyenlő a nácikkal)


ui.: Én nem szimpatizálok szálasival, félre értés ne essék, nem azert írtam ezt,mert mentegetném szalasit, meg hú de rajongok ezekért, egyszerűen csak utána olvastam az ideológiáknak

jan. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"egyszerűen csak utána olvastam az ideológiáknak"


Fuss neki még egyszer! De ezúttal a könyvtár/levéltárban és ne a kurucinfo-n.

jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
jan. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!