Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a velemenye az atlag...

Mi a velemenye az atlag magyar embernek a kulfoldi magyarokrol?

Figyelt kérdés
A nagymamam 56-ba kijott Amerikaba.Es ezzen a nyaron meglatogatjuk Magyarorszagot. En nagyon kivancsi vagyok, de halotam, hogy Magyarorszagon az emberek nem szeretik az Amerikaiakat.ES azon gondolkodom hogy az emberek mit fognak rolam gondoli?
2016. márc. 23. 05:38
 1/4 anonim ***** válasza:

"En nagyon kivancsi vagyok, de halotam, hogy Magyarorszagon az emberek nem szeretik az Amerikaiakat"


Ez így ebben a formában nem teljesen igaz. Amerika külpolitikáját utálják (folytonos háborúzás, NSA lehallgatja a fél világot, stb.), de nem láttam még olyat hogy egy amerikai embert bárki bántana, pedig Budapesten sok amerikaival lehet találkozni. Sőt, inkább örülni fognak hogy 3. generációs gyerekként még mindig milyen jól tudsz magyarul! :)

2016. márc. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Hát... a környezetemben azt tapasztalom, hogy ha úgy érzik, hogy valami hasznuk származhat belőle, akkor körbe fognak téged, titeket ugrálni. Amint viszont rájönnek, hogy nincs profit, le fognak szarni, talán még utálkozni is fognak, mert irigyek.


Én nem vagyok külföldi magyar, de rengeteg külföldön élő rokonom van és mindegyiknél lezajlott ez (sőt még velünk is anno, mert azt hitték, hogy mi is kintről jöttünk a sok külföldi kocsi miatt).

2016. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez abszolút személyfüggő, hogy ki mit gondol. Nekem a nagynéném családja ment ki 56 után, de ők Németországba, nagynéném szinte ott nőtt fel. És semmi rosszat nem gondolok róluk, nekik így hozta az élet és volt okuk kimenni (nem jókedvükből tették). Én inkább örülök, hogy ha hazajössz látogatóba és szereted Magyarországot, mert sok amerikai magyar már nem is érzi, hogy bármi köze lenne Magyarországhoz.
2016. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te a szememben magyar vagy, csak az US-ban születtél.
2023. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!