Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eszembe jutott egy érdekes...

Eszembe jutott egy érdekes dolog. Ha muszáj betelepítenünk külföldieket a fogyatkozó lakosság miatt, akkor miért nem a kulturálisan közelebb álló Latin-Amerikából telepítünk be?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy sok olyan venezuelai van, aki akár Magyarországon is új életet kezdene, ha segítenénk a letelepedésben.

jan. 3. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mert ők rohadtul nem akarnak idejönni. Annyival nem élnének jobban itt sem. Az a réteg, aki igen, az meg nem kell ide, hidd el.
jan. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1


Direkt emeltem ki a venezuelaiakat, ott romokban van az egész ország, nincs áram a lakásokban, közülük lehetne válogatni.

jan. 3. 08:02
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Senkit nem telepítünk be, jön, aki jönni akar. Egy venezuleainak vélhetően mind Spanyolország, mind az USA (amelynek déli része már kétnyelvű), de még Uruguay is vonzóbb. De még Uruguay sem talál elég bevándorlót, pedig akarna.
jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
#2 én is direkt kiemeltem, h az a réteg, akinek megérné, az nem hiányzik innen. Ott sem a doktorok és professzorok laknak favellákban (nem tudom Venezuelában hogy hívják a nyomornegyedeket).
jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
56%
Jöhetnének Chiléből a cseresznyével együtt.
jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
A mihazánk majd biztos idecsábítja az argentínai németeket ;P
jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

"muszáj betelepítenünk külföldieket"


Elég lenne csak téged meg a hozzád hasonlókat kitelepíteni.

jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7


Települnek ki elegen így is. Mondjuk ha 1 millióra leapasztjuk a lakosságot, akkor több helye lesz mindenkinek az országban!

jan. 3. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!