Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A homofóbozás miért lett...

A homofóbozás miért lett akkora divat a belvárosi szalonokban?

Figyelt kérdés
A liberális értelmiség rendszeresen gúnyolja az egyszerű vidéki embereket azért, hogy azok nem értik miért van több, mint két nem és azt tartják normának, hogy a fiúk a lányokat szeressék. Ez az egész erőszakos nyomulás a kulturális térben azt hozza magával, hogy visszamaradott tuskónak kell tekinteni az eziránt nem lelkesedőket és a műveltség fokmérője legyen az, hogy az lmbtq emberek mellett mennyire áll ki valaki. A többiek meg buta homofóboknak vannak elkönyvelve.

jan. 6. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

"A liberális értelmiség rendszeresen gúnyolja az egyszerű vidéki embereket"


Én még nem találkoztam ezzel.

Lehet nem oldavasok direkt olyan oldalakat, csak hogy dühönghessek rajta.

jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Molyember ***** válasza:
76%

És ez az egyszerű, vidéki ember mit szól hozzá, ha egy lány lányt szeret? Azzal megengedőbb, esetleg még tetszik is neki?

Egyáltalán, mit jelent az, hogy valaki egyszerű? Tanulatlan, műveletlen? Esetleg mentálisan retardált? Én nem tudom, te használtad ezt a szót.

jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

"azt tartják normának, hogy a fiúk a lányokat szeressék"

Már meg se haragudj, de senki ne tartsa már normának azt, hogy ki kit szeressen. Foglalkozzon mindenki a saját életével, családjával, vagy amivel szeretne. Ja és vidéki vagyok, de az ilyen hozzáállást sose értettem.

jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Mert a nagyvárosi emberek sokkal fogékonyabbak a propagandára, míg a vidékieknek, falusiaknak megvan a józan paraszti eszük.
jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Elhiszitek hogy ezek tényleg minden lmbtstb embert szeretnek?? Általánosságban védik őket mert kirakat homoszexuel- és leszbikkel azonosítják az egész tábort, akik szépek gazdagok híresek. De ha valami nagymenő egy vézna hókuszpókfejű alakot gyaláz és mond el saját neméhez vonzódó gyászhuszárnak (függetlenül attól hogy tényleg az vagy sem) akkor ő már nem kap védelmet, hanem a menő arcnak csápolnak belváros ide vagy oda
jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Aki a buzulás miatt hisztériázik, az nem tekinthető értelmes embernek. Főleg, ha még le is szavaz azokra, akik ezzel riogatják, és közben tönkreteszik a hazáját. Ez a hozzáállás okozza azt, hogy akinek van egy kis esze, az minél előbb elhúz egy nagyvárosba. Ki a tököm akarná egész életében azt hallgatni, ahogy az aljanép mások magánéletén problémázik? Ezerszer szomorúbb dolgok vannak a világban, elég csak annak a csávónak a halálát említeni, aki egy ideig főszereplő volt a Cobra 11-ben.
jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem ti vagytok annak a hívei, hogy mindent nevezzünk nevén? Aki ellenzi a homoszexualitást, betegnek nevezi, stb, annak az a neve, hogy homofób.
jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
#7 Egyetértek. És azt sem értem, hogy aki fasiszta, az miért tagadja, hogy fasiszta... holott bemegy a helyi kiskocsmába és szidja a melegeket, meg a zsidókat, meg persze a rég kihalt komcsikat. És nyilván a szerencsétlen kis mucsai alkesz életének ők az okozói. Hallottam már jópár "egyszerű vidéki embert", hogy milyen szépen beszélnek ezekről a csoportokról. De bárki másról is, aki nem a helyi kis trágyadombjának a tősgyökeres almából származik.
jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Te például kinek is akarsz megfelelni? Csak mert azt írtad, hogy "tuskónak kell tekinteni". Pontosan kinek kit és miért? Talán a szabad vélemény nyilvánításnak a jogát is elvették tőled?
jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát elárulom neked kedves kérdező, ha bármit is komolyan kellene ebben a hadd ne mondjam milyen országban, akkor most mindannyian csendben kussolnánk a szobánk egyik kis sarkában.
jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!