Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz jelenlegi támogatotts...

A Fidesz jelenlegi támogatottsága alapján meglenne neki a 2/3-os többség, ha most lennének a választások?

Figyelt kérdés
jan. 8. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Vélhetően igen, hiszen a hatpárti összefogás szétesett, az azon kívüli pártok feljöttek, így több jelölt lenne, ezért még több egyéni Fidesz győzelem lenne várható.
jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

Nm vagyok közvéleménykutató cég.

Szerintem a nagy Putyin haverság meg az unió elleni lázítás sokakat eltávolított a Fidesztől.

Szerintem nem lenne meg a 2/3-ad.

jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha mégse akkor beírnák az Alkotmányba hogy mégis
jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A választásokat sem nyernék meg.

Elég volt a rubeljobb-bal oldalból!

jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meglenne a fidesz 2/3. Ellenzék még a földön fetreng sajnos.

Én el se mennék szavazni. Ilyen DK félékre felesleges. Momentum is leszerepelt már a szememben. Esetleg valami törpe pártra húznám az X-et (pl 2RK)

jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ha a jelenlgi közvéleménykutatásokat vesszük alapul és az időközi választások tendenciáit vesszük figyelembe, meg lenne a 2/3 nagy valószínűséggel. még a 2022-es áprilisinál nagyobb Fidesz győzelem sem elképzelhetetlen, de nyilván ez attól is függ, hogy milyen formában indulna az ellenzék
jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem a nagy Putyin haverság meg az unió elleni lázítás sokakat eltávolított a Fidesztől." Ez senkit se, nincsen Puytin haverság, a Fidesz saját választói is azt várják a Fidesztől, hogy ellensúlyozzon Washington/Brüsszel és Moszkva/Peking között, amit többé-kevésbé jól is csinál. Az uniós elleni lázításokról lehetne vitatkozni, hogy mennyire befolyásolja a Fidesz saját választóit, azonban, most, hogy már újra jönnek az EU-s pénzek már nem fog senkit elvenni a Fidesztől.
jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen egy gondolkodás nélküli néptől biztosan.
jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, a Feriék még elbohóckodnak az árnyékban, de a többiekről nem is hallani, nincsenek ellenfelek.
jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!